2737
2734
واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

عزیزم همه که توهین نکردن من خودم خیلی ازت دفاع کردم وگفتم دلیلی داسه دروغ گفتنت نیست خیلی کاربرای دیگم طرفداری کردن ازت اونارم ببین

خودتو ناراحت نکن 

همیشه همه تقصیرا گردن زن میفته و خانوماعشق خودشونو بی تقصیر میدونن

شما خودت وصله ناجور ب ی پسر میزنی و یا اینکه تو مغازه شاگرده توهین نیس ؟؟یا اینکه رو توهمات خودت انق ...

اون قضاوت کرد،،،، یا نکرد،، شایذ ابرو برد شما تهمت زذی،،، چون اون آین کار کرد تو بدترش بکنی؟؟؟ و مرگ تر از رگ گردن به ما نزدیک تر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترا چه خبرتونه بس کنید مثلا خانم عاقل و بالغی هستید یکسره بهم توهین و فحش چه خبره بابا این خانم ...

بله من خودم تصمیم گرفتم حالا تموم شد رفت ولی این خانوم اومده برا من جبهه گرفته فلان و بهمان شما خودت برو بخون...اگه من هرچیزی گفتم اگه کاربران مشکوک شدن و ازش سوال پرسیدی باید میومد جواب میداد لاقل میگفت نه شماها اشتباه میکنین.. من برام کلی سو ال پیش اومد ک نیومد ج نداد..الان اومده این حرفارو میگه ..درضمن نفرینم میکنه..خیلی خنده داره خیلی

مرگ بر ازدواج🍷

الانم جالبتر اینه ک همون خانومایی ک این خانوم و محکوم کردن و بهش مشکوک بودن الان زود میان میگن عزیزم ما ک چیزی نگفتیم و قضاوت نکردیم...همتون حزب باد هستین😐👍

مرگ بر ازدواج🍷
2728
خانم عزیز من از اینکه بعضی از خانمها به شما توهین کردن خیلی ناراحت شدم از شما دفاع کردم کلیم فحش خور ...

باو بره نشون بده من  از این خانوم و ن تنها اون آقا بلکه از باباشم نمیترسم 

مرگ بر ازدواج🍷
بله من خودم تصمیم گرفتم حالا تموم شد رفت ولی این خانوم اومده برا من جبهه گرفته فلان و بهمان شما خودت ...

عزیزم هر کس دیگه ای هم باشه با این همه تهمتی که بهش زده عصبانی میشه

فکر کن از رو خیر خواهی بری به یکی کمک کنی بعد بهت بگن تو خودت مشکل داری که مردا دنبالت میوفتن

زشت نیست؟

هم شما هم بقیه کاربرا بهشون تهمت زدین که حتما خودش پا داده که اینم رفته دایرکتش

منم با اینکه شاغل نیستم ولی بعضی وقتا به حدی سرم شلوغ میشه که کلا طرف گوشی نمیام چ برسه به نی نی سایت

اون بنده خدا اومد ثواب کنه کباب شد

من اگه جای تو بودم الان هزاربار ازش تشکر میکردم که زندگیمو نجات داد

2738
الان برا اینم میاد توجیهه میکنه😏😆

شما خودت گفتی مغازه ی نامزدت پیج نداره و باعث شدی کلی به این خانوم تهمت بزنن پس خیلی مظلوم نمایی نکن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
میدونم در گذشته یه کارایی کرده ولی از وقتی با منه مثل چشمام بهش اعتماد داشتم چون حرکتی ازش ندیدم

مگه همیشه باهاشی؟میگه 2ماه پیش تو مغازه هنگام پرو لباس شیطونی کرده 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
شما خودت گفتی مغازه ی نامزدت پیج نداره و باعث شدی کلی به این خانوم تهمت بزنن پس خیلی مظلوم نمایی نکن

بچه نیستم اینجا بیام مظلوم نمایی کنم ک توجهات رو ب خودم جلب کنم..الان فهمیدم پیج داشته راجع ب پیج اون مغازه بمن هیچی نگفته بوده

مرگ بر ازدواج🍷

چیشده همه دارن بحث میکنن؟😑

یکی توضیح بده

پستارو خوندم در همین حد متوجه شدم که هی به هم توهین کردن😑

منتظر اتفاقای خوبم.خداجونم مرسی😍آقایون درخواست دوستی ندن😒😒✋🏻✋🏻گول دعانویسایی ک اینجا معرفی میکنن رو نخورررید اینا کلاهبرداررررن خودم سرم کلاه رفته ک میگم اسم یکیشون شبنم سلطانی سنگ سفیدی  هست
هر کاری ک کرده دیه مهم نیس هیچ کدومش تموم شد رف بدرک🙄👍

خب پس گلم ازش طرفداری نکن.این خانوم قصدش خیر بود.والا به خدا به این پسرا وفایی نیست یه عمز باید دلت بلرزه.خب یا باهاش هستی یا نیستی دیگه اگه هستی که دقت کن اگه نیستی دیگه لزومی نداره عکس بزاری و بگی از وقتی باهاته کازی نکرده

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706