2726
من با شما نبودم عزیزم  واقعا همینطوره بچن 😘😘😘❤️

بخدا من اصلانظرندادم ولی خیلی کنجکاوم بگو تا اون خانومم چشمش بازشه چرا دعوامیکتید

ادرس اینستا شمارو ازکجا داشت؟؟و چندوقت قبل این کارارو میکرده اون اقا؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا من اصلانظرندادم ولی خیلی کنجکاوم بگو تا اون خانومم چشمش بازشه چرا دعوامیکتید ادرس اینستا شمارو ...

پیج مغازشون رو‌داشتم

من مشهد زندگی میکنم

پیام‌میدادم جنسایی که میخاستم و‌میگفتم واسم میذاشتم و‌میفرستادن یا یک‌وقتایی‌خودمون میرفتیم میخریدیم فهمیده بود دیگه من کیم

اون اقا شاگرد‌اون مغازست

و‌اینکه جریان ارزو دوستم که‌گفتم در اتاق پرو و‌هی پسره باز میکرد و نگاش میکرد شاید دو ماه پیشه

بخدا من اصلانظرندادم ولی خیلی کنجکاوم بگو تا اون خانومم چشمش بازشه چرا دعوامیکتید ادرس اینستا شمارو ...

دیگه لطفا سوالی نپرس

حیف ک‌واسه یک‌بچه دلسوزی‌کردم

به درک که رابطش هرچی میخاد بشه و‌هرکاری‌میخاد بکنه 

2728
واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

شما خودتم اول یاد بگیر شخصیت داشته باشی بما انگ بیکار الاف و بی خانواده بودن نزنی. چون احتمالا خودت اینجوری هستی ک ب بقیه هم میگی..اومدی گفتم ممنونم ک گفتی .ازت سوالم پرسیدی فهمیدی موضوع مهمی برای من بود یه نگاه مینداختی میومدی یه جواب میدادی یعنی یکساعت بیکار نشدی بیای اینجا خیلی جالبه..شمایی ک ادعات میشه محترمی..ولی  شما مثل اینکه فقط نفرین کردن بلدی  تا کاری میشه زرتی بلدی بگی نفرین میکنم نفرین نمیکنم.تو اگ داری میبینی کسی بهت تهمت زد چرا نیومدی جواب ندادی چرا نیومدی از خودت دفاع نکردی تا موضوع روشن شه چی ب چیه مارم روشن کنی..لاقل تو خصوصی می گفتی .حالام برو نفرین کن باو چون فقط همین کارو بلدی

مرگ بر ازدواج🍷
شما خودتم اول یاد بگیر شخصیت داشته باشی بما انگ بیکار الاف و بی خانواده بودن نزنی. چون احتمالا خودت ...

بچه جون شما ساد بگیر با بزرگت درست حرف بزنی

نه چون بیکار نیستم سرم شلوغه

صلاح‌زندگیتو خودت میدونی

ولی من پیاماتو دارم برم زاهدان به اون اقا نشون میدم حتما

دیگم مهم نیستی  نه شما نه اون آقا نه دوستات نه هر ادم احمق دیگه ای..رفتی مغازه اینارم بهش بگی چون ناسلامتی میشناستت دیگه‌.جنس سفارش میدین برات بیاره..چون  دیگه نمیشناسمش

مرگ بر ازدواج🍷
بچه جون شما ساد بگیر با بزرگت درست حرف بزنی نه چون بیکار نیستم سرم شلوغه صلاح‌زندگیتو خودت میدونی ...

میدونستم همین کارو میکنی مرسی خودمم بهت یاد آوری کردم😂

مرگ بر ازدواج🍷

دخترا چه خبرتونه بس کنید مثلا خانم عاقل و بالغی هستید

یکسره بهم توهین و فحش چه خبره بابا

این خانم یه چیزی گفت عزیزم تو خودت باید تصمیم بگیری

ترو خدا اینقدر راحت بهم توهین نکنید

اسی لطف کن قفل کن بسه دیگه این همه کنایه زدن به هم

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
بچه جون شما ساد بگیر با بزرگت درست حرف بزنی نه چون بیکار نیستم سرم شلوغه صلاح‌زندگیتو خودت میدونی ...

خانم عزیز من از اینکه بعضی از خانمها به شما توهین کردن خیلی ناراحت شدم از شما دفاع کردم کلیم فحش خوردم

ولی رفتار شما بچه گانست یعنی چی میرم پیام هاتو نشون اون آقا میدم

جای تعجب داره

در تاریخ9/9/99بهترین اتفاق زندگی من افتاد🙏🌺
من با شما نبودم عزیزم  واقعا همینطوره بچن 😘😘😘❤️

گلم غصه نخور چند روز پیشم یه عده بیشعور افتادن به جونم نی نی یارم کاربری منو حذف کرد من فقط بخاطر چند تا از دوستام اومدن وگرنه که اینجا خیلی راحت دل میشکنن

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706