2726
اهل قضاوت نیستم ....اما چطور ب پسری ک ابرو برمیداره  و گوشواره میندازه  تکیه میکنید؟؟! &nb ...

مگه جنم به ظاهره

همین چهره های به ظاهر غلط برانداز گاها از صد تا یقه دیپلمات و ریشو قابلیت تکیه گاه بودنش بیشتره . زیاد دیدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الان بمالم به سرم مشکلی پیش نمیاد برای ریشه ی موهام ؟ چون کامل سفیده سرم . تو هم عزیزم با تیغ تراشی ...

اره عزیزم عکستو دیدم نه اصلامشکلی پیش نمیاد  خیلی هم خوبه ریشه موهاتو محکم میکنه فقط زیر یک ساعت باشه نه بیشتر . نه من با ماشین شماره ۴ زدم خییییلی میریخت خالی شده بود سرم😕

2728
چرا داری چرت میگی اینارو کی بتو گفته که دایرکت همه میره؟!

ابرو پسره رو بردی...خبر داره عکسش گذاشتی نت و معرفیش کردی ک دوست پسرمه؟؟ازش اجازه گرفتی؟؟ آبروش رفت ک پشتش حرف زدن...عجب  عجب...

ای هیچ ،برای هیچ ، برهیچ، مپیچ ...کار خوب فقط زمانی ارزشمنده که فقط برای رضای خدا و خالصانه باشه...ما باید حتی برای تک تک کلمات در فضای مجازی اون دنیا جواب پس بدیم...
الان بمالم به سرم مشکلی پیش نمیاد برای ریشه ی موهام ؟ چون کامل سفیده سرم . تو هم عزیزم با تیغ تراشی ...

مگه موخوره ماهاتون  در چه حدبود که تراشیدین؟

منم موخوره دارم نمیخوام کچل کنم😭😭

2706