1464
1459
این اقا مصطفی تو عکسش پشت سر‌ش آستر لباس بلوچیه  جایی ک لباس زنانه میفروشن اصلا پروف نداره هااا ...

عزیزم بهتره اول مطمعن بشی بعد تهمت بزنی  چرا اینهمه عجله دارین واسه خراب کردن یکی؟دیدین که رکسانا خانومم گفتن مغازش لباس راحتی و....میفروشه نه پارچه یکم معقولانه صحبت کنیم خدای نکرده ناخواسته به کسی تهمت نزنیم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم سالهاست درانتظار به اغوش کشیدنت هستم ولی چه کنم که تو نمیخواهی بیایی دلم برایت پر میکشد خودت را تا تمام نشدن تیکرم به دلم برسان وتیکرم را واقعی کن  
اره ادم هنگ میکنه کی راست میگه کی دروغ  از ی طرف سوتی های این خانوم  از طرف دیگه گذشته ی ...

این بنده خدا سوتی نداشت جز سنش که اونم ممکنه بعنوان اصطلاح گفته باشه جای پسرمه یاچون کاربرا بهش فشار اوردن وتهمت زدن اینجور گفت دلیل بر دروغ گوییش نیست چون همون اول که عکسو دید بدون هیچ صحبتی ازطرف رکساناجون سریع خودش اسم شهر واسم وفامیل پسره ومغازشو همه چی رو گفت اگه دروغی بود که اینهمه اطلاعات نداشت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
فرزندم سالهاست درانتظار به اغوش کشیدنت هستم ولی چه کنم که تو نمیخواهی بیایی دلم برایت پر میکشد خودت را تا تمام نشدن تیکرم به دلم برسان وتیکرم را واقعی کن  

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

عزیزم بهتره اول مطمعن بشی بعد تهمت بزنی  چرا اینهمه عجله دارین واسه خراب کردن یکی؟دیدین که رکسا ...

تهمت نزدم حدس گمان بود بعدشم هیچی هم نمیاد توضیح نمیده... من ک دیگه بیخیال‌ش گرفتم.. خود دانن

تو رو ب جدت لایک نکن🤪
1473
تهمت نزدم حدس گمان بود بعدشم هیچی هم نمیاد توضیح نمیده... من ک دیگه بیخیال‌ش گرفتم.. خود دانن

اره ب ماچ خودشون میدونن

الان شوهرا خیانت میکنن دوس پسر ک جای خود داره،هر روز با چن نفر لاس میزنن

آفرین خوب کاری میکنی بخدا دوس پسر چیه آخه؟

یکی هم که دوس پسر نداره بجای تشویقش میان گمراهش میکنن که وای چرا دوس پسر نداری مگه چندسالته.اینقدر عادی شده این موضوع که واسشون عجیبه یکی نداشته باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1449
یکی هم که دوس پسر نداره بجای تشویقش میان گمراهش میکنن که وای چرا دوس پسر نداری مگه چندسالته.اینقدر ع ...

نه اتفاقا خیلی خوبه ک دوس پسر نداره

دوس پسر دیگه چ صیغه ایه،با ابرو بشینین درستونو بخونین انشاالله یکی شیر حلال خورده قسمتتون بشه همه چیو با اون تجربه کنین

واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

میشه بگی اون اقا از کجا شماره شما رو داره که بخواد تو اینستا بهت پیام بده ؟ واقعا واسم سواله

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
1476

جالبه

عکس ی اقا اینجاست ی خانم اومده راحت بهش تهمت زده ، حتی اگر راست هم بود نباید تو سایت عمومی میگفت که شاید فامیل و اشنای اون اقا بخونن و ابروش بره

میتونست تو خصوصی به رکسانا بگه 

بعد خوش ناراحت میشه از حرف بچه ها و میگه چرا به من تهمت میزنید !!!!!در صورتی که نهایت ابروی کاربریش میره که کسی نمیشناسش ولی اون اقا ابروش رفت عیبی نداره ؟؟؟؟؟؟

بعد جالبه به خدا هم واگذار میکنه و بقیه هم طرفداریش رو میکنن

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
عزیزم بهتره اول مطمعن بشی بعد تهمت بزنی  چرا اینهمه عجله دارین واسه خراب کردن یکی؟دیدین که رکسا ...

ببخشید رکسانا گفت لباس راحتی و تاپ و شلوار میفروشه اون خانوم گفت دوستش لباس پرو میکرده مصطفی رفته نگاه کرده کی لباس خونگی رو پرو میکنه 

قبول کنین حرفاش یکم یجوریه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
جالبه عکس ی اقا اینجاست ی خانم اومده راحت بهش تهمت زده ، حتی اگر راست هم بود نباید تو سایت عمومی می ...

افرین دقیقا منم حرفم همینه اومد کلی توهینم کرد و مث پیرزنا نفرین کرد بعضیام ازش دفاع میکنن میگن دروغ نمیگه 

که حتی اگه راست هم میگه میتونست تو خصوصی بگه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
ببخشید رکسانا گفت لباس راحتی و تاپ و شلوار میفروشه اون خانوم گفت دوستش لباس پرو میکرده مصطفی رفته نگ ...

لباس راحتی نیست‌و مانتو و‌... هم دارن

لباساشون هم خیلی خوبه و‌خیلیییییی مشتری از شهرای دیگه دارن

شما رامپر پرو‌نمیکنی؟؟؟

1450