1507
1411
من ترسی از شماها ندارم یک‌چیزی بود کفتم خانم حواستو جمع کن و‌مطمعن شو‌بعد اعتماد‌کن کم‌ندیدم‌دخترا ...

خودت گفتی اسم منو بگو حالا میگی اگه عاقل بودی نمیگفتی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
خب پس یک تشکر به اون خانوم بدهکاری دلیلی برای بی احترامی بهش وجود نداره و به دلیل تهمتی که زدی عذرخو ...

هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات هارو هم برام بفرسته ببینم راس میگه یا ن

مرگ بر ازدواج🍷
هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات ...

وای چقدر گیری خب تو گفتی پیج نداره باعث شدی کلی آدم به پشتوانه حرفت بهش تهمت بزنن بعدم وقتی نگفته راجع به پیج مغازه یعنی این آقا کارش میلنگه ولش کن هم نزن انقدر قضیه رو آدم بی ارزش رو آدم انقدر وقت نمیزاره

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

هرگز عذرخواهی نمیکنم چون حرفی نزدم ک شرمسار باشم. و ن تنها اون اقا این خانومم مقصره .اون اسکرین شات ...

عزیزم اون خانم از روی خیرخواهی نصیحتت کرد ورفت

دیگه دخترش نیستی که بخواد بهت ثابت کنه و دلیل بیاره

یک غریبه ست که توهم براش غریبه ی 

دلش سوخت خواست آگاهت کنه ورفت دنبال کارش

دلیل ومدرک واینا برای چی باید خودشو ثابت بکنه بتو

شما خودت باید با تذکر ایشون بری دنبالش

ویک چیز دیگه ببین نامزدت پیج داره وبهت نگفته

الکی هم دستش رو قرآن گذاشته پس ازش بترس 

دین وایمانم نداره

خدااااایاخودت کمکم کن
1436
1485

اینا رو بیخیال جالب اینجاست اون خانم چطور روش میشه بره زاهدان پیامای رکسانا رو نشون مصطفی بده این خانمه ک میگه هیزه میگه من همیشه با شوهرم میرم عجباااااااا  بعدشم لباس بلوچی ک پروف نمیکنن خخخخخخ پارچه میگیرن میدوزن خخخخخ حالا چ زنانه چ مردانه مگه مانتو فروشی بوده در ضمن اگه من ببینم ک اقایی مدام در اتاق پروف رو باز میکنه میفهمم ی اشغال دیگه طرفش نمیرم

تو رو ب جدت لایک نکن🤪

رکسانا جان با عصابانیت و ناراحتی تصمیم نگیر 

تو قران هم داریم وقتی کسی خبری میاره اول تحقیق کن بعد تصمیم بگیر 

عزیز دلم میدونم ناراحتی ولی راحت هم کنارش نزار چون اگ اشتباهی شده باشه یا احتمال این باشه ک اون خانوم از روی قصد و غرض گفته باشه(گفتم احتمالا لطفا نفرین و بد و بیراه نگین) ی عمر حسرت میخوری پس عجله نکن

این اقا مصطفی تو عکسش پشت سر‌ش آستر لباس بلوچیه  جایی ک لباس زنانه میفروشن اصلا پروف نداره هاااا بعذ یک مشهدی چرا میاد لباس بلوچی بگیره عین اینه ک من از زاهدان برا لباس بندری برم بندر عباس.. خو ب چ دردم میخوره... واااا

تو رو ب جدت لایک نکن🤪
وای دختره بیچاره اومد ثواب کنه کباب شد نمیدونم چرا بعضیا نمیتونن حقیقتارو هیچ جوره قبول کنن

اخه ی جاهایی هم حرفاش دروغ بوده 

اینکن سنش بالاس 

در حالی که یکی از کاربرا از پیامس اسکرین گرفته ک گفته ۲۵ سالمه 

اون خانم هم فقط بلد نفرین کنه 

خب شک و شبه به دل یکی انداخته کمک کنه حقیقت رو بشه دیگه این کارا چیه 

اگ واقعا هدف کمک بوده

1396
1508