1542
1480
اون خانوم فیلم کرده من فیلم نکردم بهم نیاورد پیاما رو نشون نداد..شما میخای باور کنین میخای نکن‌‌. خا ...

خب برای چی باید اون خانم دروغ بگه؟؟؟؟

شاید ناراحت شده از تهمت بچه ها نمیاد دیگه

ولی شما حواست جمع کن

توخصوصی بهتون پیام دادم جوابم میدی؟؟

خدااااایاخودت کمکم کن

واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس

شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتونو‌میذارید روی بالشت شب میخابید وقتی دلی رو‌میشکونید

من بچه نیستم بیکارم نیستم بیام یک سره اینجا

محل کارم بودم‌و‌نتونستم بیام ۱۷۹ تا پیامی که اومده‌رو‌بخونم و‌جواب بدم

چندتا ادم بیکار الاف بی خانواده‌دور هم‌جمع شدین و‌هرچی لایق خودتونه به بقیه‌مبگید؟؟؟

انشاالله خود خدا جوابتوتو بده

من ترسی از شماها ندارم

یک‌چیزی بود کفتم خانم حواستو جمع کن و‌مطمعن شو‌بعد اعتماد‌کن

کم‌ندیدم‌دخترای ساده ای که‌گول خوردن و خودشونو فروختن که چی ؟ طرف عاشقمه منو‌میخاد

من‌چیزس که بود رو گفتم

باور کردن یا نکردنش با خودته خانم

من حتی اسمم واست اوردم

اگه عاقل بودی نمیرفتی‌بگی بهش

انتظار داری بگه اره

معلومه که میزنه زیرش 

باید حواستو‌بیشتر جمع میکردی

همین

واسه‌حرفایی ک‌زدی بهم هم‌نمیبخشمت

واگذارت‌کردم به خدا

من بدتو نخواستم

جایی اشکت درومد بدون نفرینای منم پشتشه

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

عزیزم این تاپیک واسه منه و من تا حالا تو عمرم به کسی تهمت نزدم 

شما اومدی حقیقتو به اون خانوم گفتی و مسئله خودشه که قبول کنه یا نکنه

به قول شما نباید به اون اقا میگفت چون اقایون تو این جور مسائل نمیان بگن اره ما همچین کاری کردیم قطعا میزنن زیرش 

حالا این به خودش ربط داره که با اون اقا بمونه یا نه 

کاملا هم از صحبتاش مشخص بود یکم سنش کمه 

اصلا ایناش به ما مربوط نیست

مهم اینه شما بهش تذکر دادی

و اون باید جدی بگیره

مرسی که گفتی عزیزم

1546
من با شما نبودم عزیزم  واقعا همینطوره بچن 😘😘😘❤️

بخدا من اصلانظرندادم ولی خیلی کنجکاوم بگو تا اون خانومم چشمش بازشه چرا دعوامیکتید

ادرس اینستا شمارو ازکجا داشت؟؟و چندوقت قبل این کارارو میکرده اون اقا؟؟

بخدا من اصلانظرندادم ولی خیلی کنجکاوم بگو تا اون خانومم چشمش بازشه چرا دعوامیکتید ادرس اینستا شمارو ...

پیج مغازشون رو‌داشتم

من مشهد زندگی میکنم

پیام‌میدادم جنسایی که میخاستم و‌میگفتم واسم میذاشتم و‌میفرستادن یا یک‌وقتایی‌خودمون میرفتیم میخریدیم فهمیده بود دیگه من کیم

اون اقا شاگرد‌اون مغازست

و‌اینکه جریان ارزو دوستم که‌گفتم در اتاق پرو و‌هی پسره باز میکرد و نگاش میکرد شاید دو ماه پیشه

بخدا من اصلانظرندادم ولی خیلی کنجکاوم بگو تا اون خانومم چشمش بازشه چرا دعوامیکتید ادرس اینستا شمارو ...

دیگه لطفا سوالی نپرس

حیف ک‌واسه یک‌بچه دلسوزی‌کردم

به درک که رابطش هرچی میخاد بشه و‌هرکاری‌میخاد بکنه 

واسه همتون متاسفم ادمای نمک نشناس شما چجوری اینقد بی وجدانید که اینقد راحت تهمت میزنید؟ چجوری سرتون ...

شما خودتم اول یاد بگیر شخصیت داشته باشی بما انگ بیکار الاف و بی خانواده بودن نزنی. چون احتمالا خودت اینجوری هستی ک ب بقیه هم میگی..اومدی گفتم ممنونم ک گفتی .ازت سوالم پرسیدی فهمیدی موضوع مهمی برای من بود یه نگاه مینداختی میومدی یه جواب میدادی یعنی یکساعت بیکار نشدی بیای اینجا خیلی جالبه..شمایی ک ادعات میشه محترمی..ولی  شما مثل اینکه فقط نفرین کردن بلدی  تا کاری میشه زرتی بلدی بگی نفرین میکنم نفرین نمیکنم.تو اگ داری میبینی کسی بهت تهمت زد چرا نیومدی جواب ندادی چرا نیومدی از خودت دفاع نکردی تا موضوع روشن شه چی ب چیه مارم روشن کنی..لاقل تو خصوصی می گفتی .حالام برو نفرین کن باو چون فقط همین کارو بلدی

مرگ بر ازدواج🍷
1432
شما خودتم اول یاد بگیر شخصیت داشته باشی بما انگ بیکار الاف و بی خانواده بودن نزنی. چون احتمالا خودت ...

بچه جون شما ساد بگیر با بزرگت درست حرف بزنی

نه چون بیکار نیستم سرم شلوغه

صلاح‌زندگیتو خودت میدونی

ولی من پیاماتو دارم برم زاهدان به اون اقا نشون میدم حتما

دیگم مهم نیستی  نه شما نه اون آقا نه دوستات نه هر ادم احمق دیگه ای..رفتی مغازه اینارم بهش بگی چون ناسلامتی میشناستت دیگه‌.جنس سفارش میدین برات بیاره..چون  دیگه نمیشناسمش

مرگ بر ازدواج🍷
بچه جون شما ساد بگیر با بزرگت درست حرف بزنی نه چون بیکار نیستم سرم شلوغه صلاح‌زندگیتو خودت میدونی ...

میدونستم همین کارو میکنی مرسی خودمم بهت یاد آوری کردم😂

مرگ بر ازدواج🍷
وایی😂😂😂

😂

فقط 36 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ماه میکرو دارم برام دعا کنید بعد هشت سال مادر  بشم  تیکر به امید  مثبت شدن ای وی افم..روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز. مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی و دو سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند. شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم. فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داری. گاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. به شمایی که این نوشته را خواندید هم همین توصیه را می کنم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.

دخترا چه خبرتونه بس کنید مثلا خانم عاقل و بالغی هستید

یکسره بهم توهین و فحش چه خبره بابا

این خانم یه چیزی گفت عزیزم تو خودت باید تصمیم بگیری

ترو خدا اینقدر راحت بهم توهین نکنید

اسی لطف کن قفل کن بسه دیگه این همه کنایه زدن به هم

1396
بچه جون شما ساد بگیر با بزرگت درست حرف بزنی نه چون بیکار نیستم سرم شلوغه صلاح‌زندگیتو خودت میدونی ...

خانم عزیز من از اینکه بعضی از خانمها به شما توهین کردن خیلی ناراحت شدم از شما دفاع کردم کلیم فحش خوردم

ولی رفتار شما بچه گانست یعنی چی میرم پیام هاتو نشون اون آقا میدم

جای تعجب داره

من با شما نبودم عزیزم  واقعا همینطوره بچن 😘😘😘❤️

گلم غصه نخور چند روز پیشم یه عده بیشعور افتادن به جونم نی نی یارم کاربری منو حذف کرد من فقط بخاطر چند تا از دوستام اومدن وگرنه که اینجا خیلی راحت دل میشکنن

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
1578