1421
1389
عزیزم جداشدی؟میشه دلیلشوبدونم واینکه بچه داری؟

جدا شدم چون شوهرم بداخلاق دست بزن داشت خینت میکرد شب ساعت 3 می اومد خونه یه کلمه حرف زدن هم بلد نبود فقط بددهنی .بچه هم ندارم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

ممنون.بخدا زندگی از این بهتر نمیشه.نه مادرشوهری نه خواهرشوهری نه شوهر احمقی همش خوش میگذره

دختر من هم همین میگه فقط انشاالا که روزهای خوبی داشته باشی دخترمن هم هر ۵شنبه میره کلی هم خوش میگذره البته اونها برا اشنایی ازدواج هست ولی من میدونم که بعداز عروسی اینقدر خوش نمیگذره

دختر من هم همین میگه فقط انشاالا که روزهای خوبی داشته باشی دخترمن هم هر ۵شنبه میره کلی هم خوش میگذره ...

نه دوست پسرمن از خودم 4 سال کوچیکتره فقط میریم خوش گذرونی حرفای دیگه نمیزنیم. خاستگار هم زیاد دارم ولی فعلا میخوام یه کم نفس بکشم. بخدا حسرت یه شهربازی تو دلم مونده بود

1401

فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه یدی تپه ترکیه می باشد، او در کنار بازیگری یک ورزشکار حرفه ای می باشد و می گوید خودم را با هیچکس مقایسه نمی کنم.

جان به ۵ زبان زنده دنیا از جمله انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و ترکی مسلط است، و بسکتیال، تنیسس روی میز و بدمینتون رو به شدت پیگیری می کند

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه یدی تپه ترکیه می باشد، او در کنار بازیگری یک ورزشکار حرفه ا ...

😍😍😍

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢
1432
الان این کی بید

این همه توضیح بالاش بود😕

عزیزم گفتی زابلی یکی رو میتونم بگم ببینم میشناسی یا نه

بله بفرمایید 

من کجا باران کجا......و راه بی پایان کجا........؟!.....آه از این دل دل زدن تا منزل جانان کجا.......هر چه کوی ات دورتر دل تنگتر مشتاق تر............در طریق عشق بازان مشکل آسان کجا..........
1387
اهل قضاوت نیستم ....اما چطور ب پسری ک ابرو برمیداره  و گوشواره میندازه  تکیه میکنید؟؟! &nb ...

مگه جنم به ظاهره

همین چهره های به ظاهر غلط برانداز گاها از صد تا یقه دیپلمات و ریشو قابلیت تکیه گاه بودنش بیشتره . زیاد دیدم

الان بمالم به سرم مشکلی پیش نمیاد برای ریشه ی موهام ؟ چون کامل سفیده سرم . تو هم عزیزم با تیغ تراشی ...

اره عزیزم عکستو دیدم نه اصلامشکلی پیش نمیاد  خیلی هم خوبه ریشه موهاتو محکم میکنه فقط زیر یک ساعت باشه نه بیشتر . نه من با ماشین شماره ۴ زدم خییییلی میریخت خالی شده بود سرم😕

1364