1345
1353

چقدر روابطی که مثلا میخواد به ازدواج ختم بشه شل و ول شده! رکسانا جان یکی یه چیزی گفت جای تحقیق نشستی از عشقت دفاع کنی!؟؟؟؟ دوستش داری بسم الله عواقبش هم با خودت !بقیه رو نمیدونم اما من یکی خواهرم حسابت کردم  دلم سوخت که رابطه ای مشکوک داشته باشی بهت هم بارا کامنت کردم حواست رو جمع کن!اما از دیروز تا الان حس میکنم شوخی گرفتی رابطه یا احیانا ازدواج با اون آقا!آشنایی قبل ازدواج واسه آشناییه این حجم مقاوت واسه پیدا کردن حقیقت واقعا تعجب آوره گلم

جالبه این خوشبینی رو بعضیا به شوهر عقدی ندارن چه برسه به دوست موفق باشی

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

بعضيا اينجا كاربري دوم سوم هستن دنبال تركوندن تاپيك يا توهين كردن هستن يا برن براي بقيه تاپيك بزنن

دليلشم فقط اينه كه خانواده خوبي نداشتن توو عقده و كمبود بزرگ شدن و نميشه توقعي داشت ازشون

توجه نكنين بهشون دعوا ميكنين چرا😐😅

❤️خدایامیشهبغلموبا دستاتپر کنی؟آخه مامانممیگه: دستای خدابه لطافتنوزادتازه متولد شدس❤️
1350
چقدر روابطی که مثلا میخواد به ازدواج ختم بشه شل و ول شده! رکسانا جان یکی یه چیزی گفت جای تحقیق نشستی ...

من ازش دفاع  نمیکنم گفتم ک همه چیزو تموم کردم..کامنتارو بخونید خب...اصلا هم با این آقا ازدواج نمیکنم 

مرگ بر ازدواج🍷
بذا بره گمشه بابا.... خر مغزه شما توجه نکن😊

با منی؟؟!!اگه منظورت منم برات متاسفم یه بیشخصیت به تمام معنا هستی.همین..چون خودت این صفت رو داری ب بقیه هم نسبت میدی.حرف زدنت نشونه تربیت خانوادگیت بود..ناسلامتی متاهلی شوهر داری بایدم از ما خانومتر باشی ولی اینه وضع صحبت کردنت😐👍نچ نچ نچ

مرگ بر ازدواج🍷
با منی؟؟!!اگه منظورت منم برات متاسفم یه بیشخصیت به تمام معنا هستی.همین..چون خودت این صفت رو داری ب ب ...

😐😐😐😐😐😐

من با شما نبودم😐😐😐😐😐

با اون خانوم بودم که گف چراغ سبز نشون دادی😐😐😐

1307
با منی؟؟!!اگه منظورت منم برات متاسفم یه بیشخصیت به تمام معنا هستی.همین..چون خودت این صفت رو داری ب ب ...

ای کووووه شخصیت و تربیت...

ای سمبل ادب...😐😐😐😐

یادم باشه مجسمتو بذاریم مرکز شهر😆

رکسانا دوس دختر مصطفی هس خوووو

هستی اما...کمرنگ!                                                  حرف میزنی اما...تلخ!                                              محبت میکنی اما...سرد!                                            چه اجباری است دوست داشتن من!؟
1226
من اخرش نفهمیدم این وقیح کیه

وقیح عکسایی ک میزارید و کپی میکنه برا خودش😂😂😂

هستی اما...کمرنگ!                                                  حرف میزنی اما...تلخ!                                              محبت میکنی اما...سرد!                                            چه اجباری است دوست داشتن من!؟
من عکس کیو بزارم؟ نه شوهر دارم نه دوس پسر

چرا دوس پسر نداری؟؟ 

چند سالته؟؟ 

دوست مهربونم میشه برای عشقِ،منو عشقم دعا کنی؟؟ در حد یه آمین گفتن؟؟ 💔🙏اللهی که توام به رویاهات برسی...😞😔💔

اینطوری که آقا مصطفی معروف شد استاندار پر حاشیه نشد. 

رکسانا خانم بچسب به درست 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
1335