1351
1341
این آقای من

تو گوشش گوشواره؟؟؟

عزیز تر از جانم!!  همون جوری که یک روزی با عشق وارد زندگیم شدی و خوشیامونو با هم قسمت کردیم همون جوری هم بمونیم واس هم همیشه   عشق من، عمر من، همه ی زندگی من خدا همیشه تو رو واس من نگه داره همسر مهربونم ،از وقتی اومدم نی نی سایت همه با هم بحث و دعوا دارن  خانوما و آقایون هر کس نظرش برای خودش محترمه،به ما چه یکی دیر ازدواج کرده یکی زود ،به ما چه فلانی درس خونده یا نخونده ،به ما چه ربطی داره فلانی ناخن کاشته غسلش و وضوش قبول هست یا نه هر کس میزارن تو قبر خودش!!!!!!!!!!!...چرا هی باید تو کار هم دخالت کنیم   بیخیال اینجا واس شوخی و خنده و وقت گذرونده نه خالی کردن عقده هامون سر بقیه  با تچکر
دوز پسلم ندارم خیر سرم    

شبای تابستونه برو روی بوی یه شاخه گل پرت کن رو ایوون😁

تا با کفش کسی راه نرفتی راه رفتنش رو قضاوت نکن💖💕💞🌼🌸😊 تا اینجا اومدی برای نجات داداشم از این وضعیتش دعا میکنی مهربان😘😔اگه زحمتی نیست یه صلوات مهمونش کن

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

منم‌😂😂😂خداییااا شوهر که نداریم یه عکس ازش میدادی بمون اینجا ضایع نشیم 😂😂😂

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای من همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
1350
این آقای من

گوشواره داره😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

تازه وارد نیستم تقریبا دوسال اینجام با نام کاربری نفس جوووون🤗
1348
بچه ها این شوهر من رفته مسافرت پیش مامانش اینا عکس فرستاد واسم

اقا موندم جلو چشمامو بگیرم نگیرم بیام پایین برم بالا اخه این چ عکسیه با لباس میذاشتی عزیز من   

شوخی کردم 

عاشقم دیوانه ام از خود ندارم خانه ای      عاشقان خانه ندارند      دل مگر دیوانه ای...  
1226
1346