1373
1363

کوکو

انجام خدمات علمی شامل:تایپ تخصصی پایان نامه و مقاله در ورد و لاتک،ترجمه متون تخصصی و عمومی،کمک در انجام پایان نامه و مقاله،تدریس دروس دانشگاهی و غیر دانشگاهی،حل سوالات درسی،اجرای کارگاه های اموزشی،کمک در انجام پروژه های درسی توسط جمعی از دانشجویان ممتاز دانشگاه های برتر کشور(اصفهان،صنعتی اصفهان،تهران،امیرکبیر،شریف)با قیمت توافقی    پیام بدید

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

من عکس النگومو بذارم؟؟😊

بزار جانم . خودمم گزاشتم 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار   
1379
من همونم ندارم😂

منم‌😂😂😂خداییااا شوهر که نداریم یه عکس ازش میدادی بمون اینجا ضایع نشیم 😂😂😂

بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزهای تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم
1376
یه وقت عکس شوهرا میزارین دستامونو نبینن از پشمامون حالشون بهم بخوره !خلاصه که همه دست به تیغ باشین

من تازه ازحموم اومدم سه تیغ کردم 

برای درمان قطعی و رایگان واژینیسموس بهم پیام بدید😘

از فردا عکس گوشواره میذاریم،دیگه النگو خز شد!!!

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای من همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
1288
1339