2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماها كه بي بي فيس هستيم نبايد سن واقعيمون رو بگيم بايد كمتر از واقعي بگيم چون بعضيا چشم ميزنن اساااسي كه ديگه نميتوني از سر جات بلند شي ازبس كه ميگن واااي اصلا بهت نمياد چقد خوب موندي😐

2728
وای منممممم ی بار اول راهنمایی بودم , از دندون پزشکی دراومدم حالم خوب نبود درد داشت دندونم , با مام ...

من پریود بودم رفتم بیمارستان..دم پذیرش بودیم...درد داشتم شدید...ی خانومه ب خواهرم گف...حامله اس؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂حالم خوب نیود وگرنه فرق حامله و دخترمجردو بهش با رسم شکل توضیح میدادم😂😂زنیکه خرررر...ی سریا کلا حالشون خوب نیس😂😂شکمم ندارم بگم غلط اندازه😐

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

اسم سایت و باید بذارن بی بی فیس سایت😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂سلامتی همه بی بیا....سلامتی همه کاربرای کم سن و سال😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
من پریود بودم رفتم بیمارستان..دم پذیرش بودیم...درد داشتم شدید...ی خانومه ب خواهرم گف...حامله اس؟😂😂 ...

اینا حرف نزنن کسی نمیگه لالن ب خدا

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  
ماشاالله همه نی نی سایتیا بی بی فیسن !!!!

اینجا نی نی سایت نیس..بی بی فیس سایته😂

ما کلا ژن بیبی فیسی تو خونمون فوران میکنه حیف ک سنم تو پروفایلم هست وگرنه عکس میواشتم عمرا سنمو حدس نیزدید 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

من بیستو چهار سالمه یه بچه هم دارم اکثراتوارایشگاه ک میرم میگن نهایتا هجده سال بهت میاد وقتی میگم این بچمه چن همجاباخودم میبرمش فکشون میافته😂😂😂

برای حل مشکلاتم یه صلوات و یه دعای خیرمهمونم کن عزیزممممممممممم🌹
2706