1351
1353
من که اصصصصصلا ابدا نیستم. ۱۴ ۱۵ سالم بود همه میگفتن دانشجویی؟!!😯 دبیرستان بودم میگفتن ازدواج کرد ...

وای منممممم

ی بار اول راهنمایی بودم , از دندون پزشکی دراومدم حالم خوب نبود درد داشت دندونم , با مامانم نشستیم رو صندلی انتظار

ی خانومه رو برومون بود برگشت ب مامانم گف این بچه هم داره?😏با ی حالت ترحم امیز, فک کن کلی سیبیل داشتما

از اون موقع اون ادم سابق نشدم

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  

من بی بی فیس ام

۱۹ سالمه، ۱۶ اینا فک میکنن معمولا

یکم هم بخاطر اینه که زنونه لباس نمیپوشم، دخترونه میپوشم

تا سال پیش میرفتم سوپرمارکت میگفتن چی میخای عمو

خدایا ممنون بابت اتفاقات خوبی که تو راهن💗

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

ظاهرا فقط من اینجا بی بی فیس نیستم

چهارسال عاشقت بودم بعد چهار سال؛ خیانتت؛ سرد بودنت نابودم کرد😢..ولی من قوی تر از اونیم که بخاطر تو از پا دربیام💪.ولی تو تا آخر عمرت حسرت یه زن عاشق و وفادار به دلت میمونه.خودتم میدونی هیچکسی نه به اندازه من دوست داره و نه بهت وفادار میمونه
1350

ماها كه بي بي فيس هستيم نبايد سن واقعيمون رو بگيم بايد كمتر از واقعي بگيم چون بعضيا چشم ميزنن اساااسي كه ديگه نميتوني از سر جات بلند شي ازبس كه ميگن واااي اصلا بهت نمياد چقد خوب موندي😐

وای منممممم ی بار اول راهنمایی بودم , از دندون پزشکی دراومدم حالم خوب نبود درد داشت دندونم , با مام ...

من پریود بودم رفتم بیمارستان..دم پذیرش بودیم...درد داشتم شدید...ی خانومه ب خواهرم گف...حامله اس؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂حالم خوب نیود وگرنه فرق حامله و دخترمجردو بهش با رسم شکل توضیح میدادم😂😂زنیکه خرررر...ی سریا کلا حالشون خوب نیس😂😂شکمم ندارم بگم غلط اندازه😐

چرا این همه قضاوت؟؟مگه خداییم؟؟
من پریود بودم رفتم بیمارستان..دم پذیرش بودیم...درد داشتم شدید...ی خانومه ب خواهرم گف...حامله اس؟😂😂 ...

اینا حرف نزنن کسی نمیگه لالن ب خدا

زندگی یه سوپه و من یه چنگال لعنتی  
1348

ما کلا ژن بیبی فیسی تو خونمون فوران میکنه حیف ک سنم تو پروفایلم هست وگرنه عکس میواشتم عمرا سنمو حدس نیزدید 

خدایا هرکس ظاهر زندگیمو میبینه میگن خوشبحالت خودت از این نقاب شیکی که بهم دادی خسته نشدی؟؟؟؟؟
1226