1735
1707

بنده خودم نمیگما دیگران همیشه میگن 😊

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

صد درصد من🤚

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
1718
1760

شوهر من از همه بی بی فیس تره 😬😬

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

عکس نمیدم اما کم سن و سال تر از سنم به نظر میام 

رفتم ارایشگاه با خانوم همسایمونم 

میگفت دخترته ؟؟؟

بیچاره رنگ از روش رفت 

دلم واسش سوخت اون طفلی ۲۸ سالشه 

من ۲۲ 

به نظر ۱۷ اینا میام

پسر نازم عاشقتم  
1759

خداییش من هستم، یعنی الان 25 سالمه هرکی منو دیده فکرمیکنه 16 17 سالمه😐بخدا دیگه مسخرس الانم حاملم همه فکرمیکنن سنی ندارم نمیدونم چیکار کنم بعد که سنمو میپرسن تعجب میکنن همه کاری کردم ولی فایده نداره شوهرم میگه بهتر به مردم چه البته یکمم ارثیه 😜نمیتونم عکس بزارم متاسفانه

با خدا باش 😇تا خدا باهات باشه😇
من😊

عزیزم نگا نی نی چجور نگا گوشی کرده

بهترین چیزی که از نینی سایت یادگرفتم کلمه ی «بی اتیکت»بود 😄😄😄❤❤خدایا به ماهم یه فرشته ی سالم بده قول میدم ازش خوب نگهداری کنم💖💖
1651