1373
1363

من مغازه ای جایی میرم بهم میگن عمو،بفرما عمو ،صبر کن عمو🤦‍♀️

سرطانبیماری نیست.سرطان عبارتست از کمبود ویتامینB17 و چیز دیگری نیست.از شیمی درمانی‌،جراحی‌ یاخوردن داروهای باعوارض سنگینخودداری کنید.    درمان سرطان:  هرروز فقط ۱۵ تا ۲۰ عدد خوردن هسته زردالو کافیست. جوانه گندم بخورید،جوانه گندم داروی اعجاب اور ضدسرطان است.جوانه گندم منبع غنی اکسیژن مایع و حاوی قویترین ماده ضدسرطان طبیعی به نام laetrile می‌باشد که این ماده در هسته سیب نیز موجود است.     غذاهای حاوی ویتامین B17: هسته میوه جات شامل هسته سیب،زردالو،شلیل،هلو،گلابی،الو،الوبخارا. غلات لوبیاها شامل باقلا،جوانه عدس،نخودفرنگی. مغزها شامل بادام تلخ و بادام هندی. توت ها شامل تقریبا تمام توت ها مانند توت سیاه،قره قاط تمشک و توت فرنگی.  دانه ها :کنجد و بذر کتان. این ویتامین در مخمر ابجو،شلتوک برنج و کدوحلوایی یافت می‌شود.   لطفا اگه واستون مفید بود واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستید

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350

من می رفتم باشگاه، متاهل بودم، 25 ساله، یکی بهم گفت عزیزم کلاس چندمی؟

یه بارم خونه ی مامانم بودم یکی اومد دم در گفت عزیزم می گی بزرگترت بیاد؟

‏"ما میتونیم با هم مخالفت کنیم و همزمان همدیگه رو دوست داشته باشیم، مگر این که مخالفت تو با من، ریشه در سرکوبی که من تجربه میکنم داشته باشه و منکر انسانیت و حق بقای من باشه"‏_جیمز بالدوین
1376
با اسنپ چت کیومرث ملک مطیعی هم برد پیت به نظر میاد عزیزم😂

😂😂😂😂

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین عشقم همسرم❤😍آخرین عشقم پسرم😍❤تیکر تولد یکسالگی پسرم😍
1288
منو بگید چنده سنم

28-30

‏"ما میتونیم با هم مخالفت کنیم و همزمان همدیگه رو دوست داشته باشیم، مگر این که مخالفت تو با من، ریشه در سرکوبی که من تجربه میکنم داشته باشه و منکر انسانیت و حق بقای من باشه"‏_جیمز بالدوین
منو بگید چنده سنم

شبیه یلداتو۸/۵ دقیقه این و ترانه علیدوستی🙄

صدای مرثیه ی آب آب می آید / صدای گریه ی طفل رباب می آید /صدای ناله ی امن یجیب می آید/صدای روضه ی شیب الخضیب می آید/خمیده خواهری انگارمیرود ازحال/گمان کنم که رسیده حوالی گودال.
1364