1464
1459

خدایا خسته م خیلی خسته 

حس تنهایی شدیدی دارم خیلی تنها 

ای کاش مرگ دست آدم بود همین الان میمردم فقط دخترم😢😢

چرا انقد عذابم ميدي 

بخدا دنیا ارزشش و نداره چرا نمیفهمی 

چرا نمیفهمی با کارات داری دق ميدي 

من ميگم شاید فردایی نباشه دل نشکنیم ولی تو بازم ادامه ميدي 

انقد ازم بدت مياد پس دوستت دارم هات چيه

ازت سرد شدم خیلی هم سرد ديگه نه حس دوست داشتنی مونده نه تنفر بی حس شدم 

33 سالته هنوز نمیدونی قهر راه چاره نيست،  نمیدونی دل شکوندن هنر نیست، نمیدونی پیرم کردی با قهرات 

دلم ميخواد برم فقط برم،  بمیرم،  هرچند هیچکس واسش مهم نيس 

اون از پدر و مادرم که سالی يه بار سر نمیزنن به بهونه دور بودن خونه م که من تیکه های پدر شوهرم و گوش کنم 

اونم از تو 

خوب هوام و داری تو شهر غریب خوب 

دلم ازت پره خیلی پر 

هیچ وقت این شبا رو که تا صب گریه میکنم یادم نميره 

زندگی سگی فقط کنار هم زنده ايم 

قهرهای پشت سر هم 

چی شد الان؟ من 1 ماهه از مهمون داری کمرم شکسته فقط يه غلطی کردم گفتم خسته شدم جلوي بچه دخترمم نزدیک بود جلوي مهمون بگه، گفتی نزدیک بود آبرومون بره فرداش م گفتی گفتم سرویس کردی انقد گفتی و همین شد بهونه ت جمله معروفت نميشه با تو حرف زد 😳 آره با من نميشه حرف زد خیلی وقته گریه هام و حرفام مال خودمه چون کسی و ندارم رفتی تو قیافه شاید اگه انقد قهر نمیکردی چن روز چن روز و دلم طاقت نیاورد میومدم آشتی،ميکردم ولی الان خسته م ديگه نای هيچي و ندارم همین همیشه جات و عوض ميکردی يادته؟ هميشه میومدم منت کشی يادته.؟ دفعه ی قبل خیلی خورد شدم خیلی گفتی برو، با خودم گفتم دفعه ی بعد ديگه نميمونم ديگه مردم فقط ظاهرم زنده ست نميرم چون جایی و ندارم ولی فقط زنده م تو من و قلبم و احساسم و کشتی سر چی؟ زن بدی م؟ بی احترامی کردم بهت؟ به خانواده ت؟ سر هيچي فقط سر هيچي زندگی ت و زندگی م و حروم کردی این دفعه ديگه فرق داره ديگه واسم تموم شدی

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

بگم خنده ت ميگيره سر چیزای چرت و پرت 

فقط قهر میکنه و حرف نميزنه چن روز 

بعد آشتی ميگه من روانی ام 😳

خب من ديگه تحمل ندارم 

حس تنهایی و بدبختی تو هر قهرش من و میکشه

1436

ببرش پیش روانپزشک

اینقده بدم میاد وقتی دارم روی آهنگ میخونم خواننده هه اشتباه میخونه!                                              وقتی زنی ریمل نزده بدون نقشه کشیده یه جایی گریه کنه!                                                                   نفهمی دردیست که فرد رانمیکشد اما اطرافیان را دق مرگ میکند                                                         بعضی از آدمها یک مدت کنارت هستند بعد از مدتی از کنارت به روی اعصابت نقل مکان میکنند                       
خودش و ميگه روانی 

خب منم همینو گفتم گفتم اونو ببر پیش روانپزشک ...

اینقده بدم میاد وقتی دارم روی آهنگ میخونم خواننده هه اشتباه میخونه!                                              وقتی زنی ریمل نزده بدون نقشه کشیده یه جایی گریه کنه!                                                                   نفهمی دردیست که فرد رانمیکشد اما اطرافیان را دق مرگ میکند                                                         بعضی از آدمها یک مدت کنارت هستند بعد از مدتی از کنارت به روی اعصابت نقل مکان میکنند                       
1432
خب منم همینو گفتم گفتم اونو ببر پیش روانپزشک ...

به سرم ميزنه بعضی وقتا
ولی نميدونم میاد يا نه
باورت ميشه میریم تفریح خوش میگذرونیم موقع برگشتن ميره تو قیافه، هرچقد فک میکنم چیزی شده پیدا نمیکنم،  قشنگ اشکم و در مياره از دماغ م در مياره باز نرمال ميشه
ميگه خسته بودم،  خب مگه من خسته نميشم،  دلیلی نداره قهر کنی
نميدونم بخدا

به سرم ميزنه بعضی وقتا ولی نميدونم میاد يا نه باورت ميشه میریم تفریح خوش میگذرونیم موقع برگشتن ميره ...

خیلی برات مهمه ها.وقتی قیافه گرفت اصلا اهمیت نده خودت باید برات مهم باشه کاش یادمون نداده بودن مردا خیلی مهمن.به جایی که رو اون تمرکز کنی رو پیشرفت خودت تمرکز کن اگر نمیگه نه برو سر کار که مشغول شی انقدر برات مهم نباشه

1474
ببخشیدا بزن به بیخیالی گور باباش قهره به درک برو یه مسکن بخور راحت بخواب فردا هم خودت رو محکم بگیر ج ...

میزنم به بیخیالی ولی نهایت 4_5 روز 

دفعه ی قبل ماه پیش بود گفتم نميرم آشتی 

خاک تو سرم ميگم زندگی م و سر چیز بیخود خراب نکنم 

ميگم سرد نشه زندگی ولی دست برنمیداره 

مرد 30 ساله بخدا خجالت داره 

تا 4_5 روز سرم تو کارم ه ولی تا کی؟  نميشه که 

خیلی برات مهمه ها.وقتی قیافه گرفت اصلا اهمیت نده خودت باید برات مهم باشه کاش یادمون نداده بودن مردا ...

آره مهم ه خب 

تو خونه که آرامش نباشه زندگی به چه درد میخوره 

الان اومدم تو اتاق دخترم خوابیدم 

مگه ميشه همیشه اين جوري؟ 

دوس نداره سر کار برم اخلاقای خاصی داره 

ای بابا !افسرده نیست؟

ای بابا !افسرده نیست؟

نميدونم شايدم 

فک میکنم هست 

زمینه شم داره فک کنم ولی من متخصص نیستم 

خودمم افسرده شدم از دستش بخدا 

فشار اقتصادی و زندگی هست ولی بخدا درکش میکنم ولی دلیلی نداره زندگی رو زهر کنیم به هم 

1457