2733
2734
عنوان

پا درد در بارداری

174 بازدید | 29 پست

هفته ۳۲هستم از پادرد دیگه دارم میمیرم لگن درد و کشاله ران جدیدا دست دردم اضافه شده دیگه یه مسیر ۵دقیقه ای هم نمیتونم برم تا صبح خواب ندارم از درد انگار استخونام داره منفجر میشه کسی اینجور هست؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من از هفته ۲۶ کم کم شروع شد تا ۳۴ اوج گرفت و الان ۳۹ ام و هر روز بدتر میشه و من زایمان نمیکنم 😭

وای که چقدر سخته 

سختر از اون اینه که ناتوان شدم حتی میخوام شلوار پام کنم اشکم درمیاد خدا ان شالله به هممون کمک کنه و نی نی هامونو سالم بغل کنیم 

من الان هفته ۳۸ هستم دقیقا همینطورم دارم میمیرم اما بازم راه میرم پاهام خشک نشه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
وای که چقدر سخته  سختر از اون اینه که ناتوان شدم حتی میخوام شلوار پام کنم اشکم درمیاد خدا ان ش ...

منم دقیقا شکمم جلو چشامو کامل گرفته اینقد ک بزرگه نمیدونم چرا درد زایمانم نمیاد توروخدا برام دعا کن دخترم دو روزه تکون نمیخوره دردامم زیاده ۳۹ هفتمه دیگه زایمان کنم

منم دقیقا شکمم جلو چشامو کامل گرفته اینقد ک بزرگه نمیدونم چرا درد زایمانم نمیاد توروخدا برام دعا کن ...

عزیزم برو سونو بده حتما 

تکون نخورده یا کم تکون خورده؟

برو دکتر حداقل نوارقلبشو بگیره برات 

ان شالله که زودتر نی نی بیاد و هردوتون سالم باشید 

2706