2726

سوال راجبه تخمک گذاری در روز ۲۰

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا روز ٢٠؟؟

چون ماه گذشته روز ۳۴پریود شدم وکلا سیکلم طولانیه طولانی این ماه شوهرم ماموریت بوده واصلا نزدیکی نداشتیم واین ماه لتروزل خوردم بنظر شما تخمک گذاریم روز ۲۰هستش یا زودتر بوده؟

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
چرا روز ٢٠؟؟

الان روز ۱۷سیکلم هستم ولی روز ۱۹من شوهرم پیشمه میخوام بدونم با وجود مصرف لتروزول تخمک گذاریم همون روز ۲۰هستش؟ امید داشته باشم واسه بارداری؟

چون ماه گذشته روز ۳۴پریود شدم وکلا سیکلم طولانیه طولانی این ماه شوهرم ماموریت بوده واصلا نزدیکی نداش ...

زمانی را که دوره پریود بعدی شما آغاز می‌شود در نظر بگیرید، سپس ۱۲ تا ۱۶ روز از آن کم کنید اين محدوده تخمك گذاري شماست 🌹

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
زمانی را که دوره پریود بعدی شما آغاز می‌شود در نظر بگیرید، سپس ۱۲ تا ۱۶ روز از آن کم کنید اين محدوده ...

خب یعنی ممکنه روز ۱۸و۲۰ویا۲۲سیکلم تخمک گذاریم باشه؟چاره چیه الان؟میشه کمکم کنید

زمانی را که دوره پریود بعدی شما آغاز می‌شود در نظر بگیرید، سپس ۱۲ تا ۱۶ روز از آن کم کنید اين محدوده ...

سلام شما مامایید؟؟؟

من یه سوال مهم دارم ازتون میشه کمک بکنید منووووو😢😢😢😢😢😢

برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید🌹
خب یعنی ممکنه روز ۱۸و۲۰ویا۲۲سیکلم تخمک گذاریم باشه؟چاره چیه الان؟میشه کمکم کنید

تو اين روزها بايد نزديكي داشته باشيد 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
تو اين روزها بايد نزديكي داشته باشيد 

خیلی ممنونم لطف کردید.یعنی لتروزول روز تخمک گذاری رو تغییر نمیده؟سونو لازمه؟

بهترین زمان نزدیکی برای بارداري3 تا 4 روز قبل تا 2 روز بعد از تخمک گذاری است .

خیلی ممنونم لطف کردید.یعنی لتروزول روز تخمک گذاری رو تغییر نمیده؟سونو لازمه؟

سه تا چهار روز بعد از خوردن لتروزول بايد سونو فوليكول غالب بديد 

بهترین زمان نزدیکی برای بارداري 3 تا 4 روز قبل تا 2 روز بعد از تخمک گذاری است .

میشه بیاید خصوصی؟ ممکنه استارتر ناراحت بشه بخوام اینجا بپرسم

برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید🌹
2706