2726

منو ول كرده با يك لشكر مهمون كه فاميلاش بودن رفته باغ عياشي از ديشب الان اومده انگار طلبكاره

فكر كرد من الان از غصه دارم سكته ميكنم ديد مهمون ها رفتن خونه هم تميز منم حمام رفته ارايش كرده يه ظرف ميوه جلوم نشستم پاي تلوزيون تازه بعد از ظهر دخترمم پارك بردم داشت سكته ميكرد اخه شوهر من خيلي خيلي حسود و بد دل و شكاك هستش الكي گير داد به اينكه چرا ماشين رو برداشتي رفتي بيرون قهر كرد رفت خوابيد ديد طاقت نمياره دوباره بلند شد با رفيقاش رفت بيرون

منم نشستم با شماها حرف ميزنممممم 

انقدر حرص خوردم توي اين زندگي خسته شدم خودم رو زدم به بي خيالي خيلي هم حال ميده تازه خوشحالم كه حالش گرفته شد توقع داشت من الان عين كلفت ها نشسته باشم با موهاي چرب گريه كنم بگم چرا منو تنها گذاشتي اي دلم خنك شد حرص خورد اي دلم خنك شد

از حرص من دو هفته پيش رفته دماغ عمل كرده اخه اين ادم عقل داره؟؟؟؟؟ عين بچه ها ميمونه

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝

من قهر نیستم 

اما در کمال خونسردی رفتار میکنم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فقط میتونم بگم دمت گرم💪😄😃

تازه فهميدم از حرص دادن من لذت ميبره من رو داغون ميكنه كه جلب توجه كنه منم اصلا اصلا محلش نميزارم انقدر از چشمم افتاده واقعا بي تفاوت شدم بهش

كاربري عزيز جون و عزيز بانو مال خودمه تركوندنشون الان فقط همين كاربري برام مونده 😝😝😝😝
سرویس کردی طرفو. من خودم مردم میدونم یه زن اینجوری رفتار کنه.الان چی میکشه

چه جوری رفتار کرده؟ کار خوبی کرده. تا کی حرص یه مرد بی عقل که رفیقاش براش نهم تر از خانوادن را بخوره؟؟؟

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
چه جوری رفتار کرده؟ کار خوبی کرده. تا کی حرص یه مرد بی عقل که رفیقاش براش نهم تر از خانوادن را بخوره ...

اصلا از خدامه بره بيام پيش شما ها ول كن بابا تا كِي بشينم بگم اخ كجا رفت چيكار كرد ديگه چهل سالش شده

وای! این شوهرته مامانش چی میتونه باشه! 😁  دمت گرم. بخدا کیف دنیا رو بکن.  جالبه فامیلا ...

😂😂😂😂😂

اصلا از خدامه بره بيام پيش شما ها ول كن بابا تا كِي بشينم بگم اخ كجا رفت چيكار كرد ديگه چهل سالش شده

دقیقا. 

استارتر جون من شوهرمو خیلی زیاد دوست داشتم. اونم مادر و رفیقاش براش اولویت بودن. از روی دوست داشتن خیلی حرص میخوردم. آخرش ولم کرد و رفت. هیچی مهریه هم نداد. همش میگم کاش بی تفاوت بودم. محلش نمیدادم. اخرش گفت چی کار کنم ازم متنفر بشی. ما خانمها از روی علاقه گیر میدیم. اما اونا نفهمن. 

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 
2706