2726

تو یکی از تاپیکا ی خانمی کامنت گذاشته بود شوهرم خونه نبود خاستم باهاش شوخی کنم  قایم شدم اومد خونه  دید من نیستم صدام زد جواب ندادم  نشست گریه کرد  یهو اومدم جلوش بغلم کرد گریه کرد گفت فکر کردم این مدت ک زن من بودی همش خواب بوده و تورو تو خواب داشتم

شوهرای شمام از این کارا میکنن؟

این حرفا  طبیعیه یا توهم؟😐

😂😂نه والا چرا اینجوری کنه اخ مگه روانی😑😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

اخی منم اینو خوندم فقط فک کردم پسره چقد قبلا خوابای 3D دیده ک ایندفه ترسیده

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2706