2737
2734
عنوان

شهید حسنی کارگر..شهید منا😥

276 بازدید | 13 پست

الان تو نت یه مطلبی خوندم.این شهید بزرگوار وقتی که داشتن ازمایش دی ان ای میگرفتن ازشون بدنش سالم سالم   بود  ولبخند به لب داشت   ...قاری قران  بود.. فک میکنم  این سفر  جایزه یکی از مسابقاتش بود ...   خوشبحالش🌹🌹🌹🌹

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مگه تو منا چ اتفاقی افتاده

چند سال پیش  شهید شدن  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2738
خب چرا دی ان ای گرفتن اگه سالم بود

کلا  از همه اجساد که  داعون بودن دی ان ای گرفتن  ولی  ایشون سالم بود ...

مگه سالها زیر خاک مونده بوده که بخواد طوریشون بشه؟ 

نمیفهمم سالم سالم یعینی چی

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مگه سالها زیر خاک مونده بوده که بخواد طوریشون بشه؟  نمیفهمم سالم سالم یعینی چی

کله اجساد فاسد  شده بودن مثل اینکه  .خوب خیلی گزشت بعد منتقل شدن ایران

کله اجساد فاسد  شده بودن مثل اینکه  .خوب خیلی گزشت بعد منتقل شدن ایران

#‍ ال_سعود_نابود_است

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
میدونم دی ان ای گرفتن آخه کسی ک سالمه نیاز به دی ان ای نداره .اونم کسی ک لبخندش مشخصه😑

از اون  نگرفتن دیگه گلم  منطورم وقتی داشتن  از بقیه  این ازمایش و میگرفتن بود