1874
1924
عنوان

ارایش من .....

183 بازدید | 11 پست

خانوما من مژه های بلند و خیلی پری دارم ولی وقتی ریمل میرنم بهم میچسبن و جدا نمیشن اصلا نمیتونم فرمژه استفاده کنم چون ریزش پیدا میکنم شما چ راهی دارید ک ریملم قشنگ و طبیعی بشه؟؟

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️

در مورد کرونا سوالی داری؟

همین الان از پزشکان متخصص دکتر ساینا سوالت رو بپرس

1922
ریمل مارک خوب میزنی باز میچسبن??

اره ریملم عالیه ولی مژه های من خیلی توهم توهم دراومده چجوری بگم اصن جدا نیس 

دلم معجزه میخاد...... معجزه بشه بهم پیام بدی.....معجزه بشه تا ماه دیگه تو کنارم باشی............. تا من بتونم همچیو درست کنم...... خدا امیدم ب خودته اونو به من برگردون ♥️
روش ریمل زدنتون اشتباهه مارک ریملتون چیه؟

عزیز من اصلا خود ریملو چندبار با پد پاک میکنم که رملم طبیعی باشه ولی نمیدونم چیکار کنم قبل ریمل مژه هام فر و جدا بشهه

روش ریمل زدنتون اشتباهه مارک ریملتون چیه؟

اسنس

عزیز من اصلا خود ریملو چندبار با پد پاک میکنم که رملم طبیعی باشه ولی نمیدونم چیکار کنم قبل ریمل مژه ...

عزیزم از پایین بزن و با آرامش 

من مژه ندارم اصلا بخدا انقدرم کوتاهه ک نگو 

وقتی ریمل میزنم انقدر بلند و پر میشه ک انگار مژه مصنوعیه

1911

قبل ریمل زدن با برس  ریمل تمیز رو مژه هات چند بار بکش ک مرتب بشن

جنس ریملم خیلی مهمه

یه شهر صورتی..پر از آبنبات و توت فرنگی و پیتزا 🍓🍭🍕ملکه این شهر یه دختره مدرنِ..که اسمش راپانزلِ ..اون ملکه خوده منم 👑💛