2726
عنوان

وای خدا با شوهرم دعوا کردیم این فوشو بهم داد

| مشاهده متن کامل بحث + 4709 بازدید | 271 پست
نمیخواد بری خونه ی مامانت همون لحظه که به مامانت همچین فحشی داد نباید وایمیسادی نگاش میکردی تعجب میک ...

اره منم جیغ زدم گفتم مامان تو سرش کجاشه فوشش دادم

خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

توروخدا مواظب باشید که زن کی میشید ....من از رو جمله خوندم خجالت کشیدم اونوقت شوهر شما در مورد مادرزنش این حرفو میزنه ...خداشاهده شوهرم چنین حرفی به خانوادم بزنه کاری میکنم که تا جد در جدشم پشیمون بشن

وای حتما برخورد جدی کن عزیزم بعدا براش عادت میشه راه به راه فحش میده به خانوادت تو این سایت کم ...

الان چکارکنم خب چه برخوردی دوس دارم برم خونه مامانم چن وقت باشم.فرداهم قوم و خویششو دعوت کرده چکازکنم

خدایا شکرت

بگو تو سرت تو ک و ن کیه که حواست به خونه زندگیمون نیست؟؟سرت با کجات بازی میکنه؟؟

مامان خودتو بخام معرفی کنم خودم زیرسوال میرم که عروسشم با این پسری که بار آورده...

لیاقت دامادی مادرمو نداری..زبونتو کوتاه کن بشین سرجات نزار هرچی لایق خودت و خانوادته بارت کنم!!!!!!!!!

سیفون بکش سرش باباااااااااااااااااااااااا  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
توروخدا مواظب باشید که زن کی میشید ....من از رو جمله خوندم خجالت کشیدم اونوقت شوهر شما در مورد مادرز ...

عوضی انقدر مامانم بهش پول داده انقدر بهش رسیده هار شده

خدایا شکرت
2706