2726
عنوان

😕حالا چیکا کنم؟

140 بازدید | 12 پست

سال بعد میخوام کنکور نظام قدیم جدید بدم (ی کارشناسی دارم) چ کتابایی  رو بخونم واس درسنامه و تست 

اینم بگم ک درسارو یادم نیسن اصلا میخوام از صفر شروع کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
قربونت من خودم الان دانشجوام ولی دوباره میخام بخونم اگه اعصابم بکشه😥

رشتت چیه؟؟؟من خیلی از درسای دبیرستان دور بودم هیچی یادم نیس ب نظرت میتونم با روزی 16 ساعت زیر 10000 بیارم تا کنکور ؟ 

رشتت چیه؟؟؟من خیلی از درسای دبیرستان دور بودم هیچی یادم نیس ب نظرت میتونم با روزی 16 ساعت زیر 10000 ...

روزی 16ساعت اصلت بازده نداری فقط خودت خسته میکنی اگ هرروزمداروم 8ساعت بخونی خیلی خوبه هشت ساعت مفید مگ میخای خودکشی کنی من رشتم هوشبریه

روزی 16ساعت اصلت بازده نداری فقط خودت خسته میکنی اگ هرروزمداروم 8ساعت بخونی خیلی خوبه هشت ساعت مفید ...

برنانه ریزی داشته باش وتمرکزلازم نیس اینقدبخونی نزدیک کنکورفوقش ده تادوازده ساعتش کن هرشب نیم ساعت زبان بخون روارامش واسترست کارکن من شیمی خیلی کارکردم ریاضی فیزیکم بدنیس روزکنکوربداوردم فقط اگ سوال داشتی میتونی بپرسی