2703
2553
عنوان

بارداری+کهیر+عکس

171 بازدید | 23 پست

من قبل از بارداریم کهیر میزدم ۶ماه تحت نظر پزشک بود هی آزمایش هی دارو .همش الکی گفتم شاید باردار بشم خوب بشم اما بدتر شدم هفت هفته هستم و فکرنمیکنم دکتر تا ۳ماه تموم نشه دارو بهم بده.انواع پمادارو امتحان کردم .عرق کاسنی و شاطره خوردم از ساعت ۳بعدازظهر تا روز بعد خیلی شدید میشه .خیلی وحشتناکه.اگه راه حلی کسی میدونه بهم بگه.برام دعا کنید.اگه حالتونو بد نمیکنه میتونم عکس بفرستم ازشون ببینید چقدر وحشتناکه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
عزیزم درمان میکردی بعد باردار میشدی  الانم اشکالی نداره ان شاالله خوب میشی من نمیدونم واقعا چج ...

اخه پیش چندتا پزشک رفتم دلیلش مشخص نشد یکیشون گفت بعضی وقتا دلیل کهیر به هیچ وجه مشخص نمیشه

2714

خواهر منم اینجوری شده بود رفت دکتر پوست براش یه پماد داد که ترکیبی بود خوب شد

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم
اخه پیش چندتا پزشک رفتم دلیلش مشخص نشد یکیشون گفت بعضی وقتا دلیل کهیر به هیچ وجه مشخص نمیشه

عزیزم خیلی سخته واقعا ولی برو پیش پزشک حاذق و کاربلد 

من یه میخچه ی گنده زده بود کف پام نمیتونستم راه برم کلی قطره و چسب و.. استفاده کردم بدتر شدم تا رفتم پیش یه دکتر پوسته خوب رو نسخه چن تا ماده رو نوشت گف بده داروخونه برات درست کنه 

دو بار زدم کامل رفع شد 

شما هم برو پیش کاربلدش 

میشه نگید شوشو؟؟ نه واقعا میشه؟؟؟ 😒😒😒
منم دکتر پوست رفتم یه کپسول داد که دیگه باردار شدم دکترم گفتم ضررداره نخور

یه دکتر خوب برو علتشو بفهمن

خداونداi اراده ام را به زمان کودکی بازگردان همان زمان که برای یکبار ایستادن هزار بار می افتادم اما نا امید نمی شدم
2706