2737
2734

اولین عید قربان من کهنه مسلمان به ظاهر دین دار و  تازه مسلمان در عمل دیندار بود و اولین حاجتم رو در کمال ناباوری از دستان پر از مهر  الله متعال گرفتم و من باب ثبت این معجزه اینجا نوشتم تا من فراموشکار فراموش نکنم که خداوند به من ثابت کرد دین اسلام دین راستین هست؛چرا که انجام این اتفاق جز از خداوند کریم انتطار نمیرفت 😍😍😍

و امیدوارم نذر دومم که پیاده رفتن تا کربلا هست (برای رضایت خداوند)بزودی صورت بگیره تا شاید گوشه ای از لطفش جبران بشه و بتونم شرط بندگی رو به جا بیارم😍😍😍

امیدوارم من تازه موحد شده رو از دعاهای خیرتون محروم نکنید و از فردا سعی کنیم کمتر دروغ بگیم و کمتر دل بشکونیم و کمتر به فکر دنیا باشیم

در نهایت این روز ها بهانه ای بیش نیست واسه یاد آوری این نکته که ماها  باید هر روز واسه رسیدن به دنیای بهتر تلاش کنیم و از ظواهر دنیوی،قضاوت مردم،اجبار؛تمسخر و ازار و اذیت بقیه دوری کنیم.

چشم به هم بزنیم وقت رفتن از این دنیا هست و بد به حال کسی که تو طول عمرش بنده های خدا رو با پول، لباس، موقعیت و مدهب و مرامشون قضاوت کرده باشه 

محتاج دعاهای زیباتون برای موندن تو این راه زیبا هستم

موفق باشید🌷🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا