2703
2553

آره حتما 

الان که بابای من خداروشکر وضعش خوبه و به ماهم کمک میکنه خیلی مثلا اگه سفر بریم مهمون اوناییم 

ولی بابای همسرم فعلا زیاد وصعش خوب نیست ان شالله بهتر شه .خیلی کمکشون میکنه همسرم که به نطرم شوهرمم داره افراط میکنه ولی در خد نرمال خوبه .من خودم دستم بره تو جیب خودم و اوصاعمون خوب بشه سعی میکنم بیشتر با خرید کادو و اینا براشون جبران کنم 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

من اگ خودم کار کنم حتما همراهی میکنم ولی تا وقتی دستم‌ تو جیب شوهرمه نه نمیتونم اینکارو بکنم

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه.

چون معمولا شوهر جماعت نمک نشناس تشریف دارن. عقده میکنن بعد میبینی وسط دعوایی که هیچ ربطی به این قضیه کمک کردن نداره. یهو برمیگرده میگه تو هیچی نگو که خوانوادتو من ادم کردم. اونموقع است که میخای اول اونو بکشی بعد خودتو.

خودت اگه درامد داری میتونی بی منت بدی ولی از پول شوهر اصلا و ابدااااا

تظاهر میکنم به زندگی کردن

من دوکیلومیوه میخرم برامادرم ازم قبول نمیکنه میگه حرامه باپول شوهرت خریدی خودت که کار نمیکنی

برای سلامتی مادرم صلوات ❤مـادران پاکنـد، همچـون یـاسهاگـوهـرانـی ، بهتـر از المـاسهاقلبشان دشتی ز مهـر و عاطفهروحشان لبریز از، احسـاسـها.
2720
2714