1345
1341

وضع مالي از بابام بهتر نيست 

از باباش بهتره و خرجشونو ميده

قبل من خرج خواهر متاهلشم ميداده

ارغوان شاخه هم خونِ جدا مانده من💜                                           📝                                                                                        📝عزيزان خدا هم تو قرآن گفتن شايد كه رستگار شويد...پس سعي نكنيد رستگاري رو تو حلق انسان ها بكنين ،شايد اصل رستگاري از نگاه من تا نگاه شما خيلي خيلي متفاوت باشه 💜

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

شاید ...

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و همچنین به قانون جذب هم ایمان دارم.(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...)......                                                                                  
1320

بهتره ولی احتیاجی به کمک من ندارن بخام بکنممم قبول نمیکنن

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

خواهروبرادرندارم ولی فامیل عمرا 

درسرزمین من هرچه راکه نمیفهمندمسخره میکنند.                        Amor mio ارش         te amo ارش.              یه ابانی عاشق.             پروفایلمم عکس خودم نیست           
1226

آره حتما 

الان که بابای من خداروشکر وضعش خوبه و به ماهم کمک میکنه خیلی مثلا اگه سفر بریم مهمون اوناییم 

ولی بابای همسرم فعلا زیاد وصعش خوب نیست ان شالله بهتر شه .خیلی کمکشون میکنه همسرم که به نطرم شوهرمم داره افراط میکنه ولی در خد نرمال خوبه .من خودم دستم بره تو جیب خودم و اوصاعمون خوب بشه سعی میکنم بیشتر با خرید کادو و اینا براشون جبران کنم 

من یه آفرودیتم   🌼تو میتوانی ساعت ها بنشینی و پشت سر من حرف بزنی   خیال‌بافی کنی  قضاوت کنی ،به من تهمت بزنی یا حتی فحش بدهی اما بهتر است بدانی درست همان لحظه‌ای که تمام وجودت پر از کینه شده من در بهترین کافه‌ی شهر نشستم و بستنی وانیلی می‌خورم با تزیین توت فرنگی🍨🍧🍦 خوشمزه است   امتحان کن  

نه.

چون معمولا شوهر جماعت نمک نشناس تشریف دارن. عقده میکنن بعد میبینی وسط دعوایی که هیچ ربطی به این قضیه کمک کردن نداره. یهو برمیگرده میگه تو هیچی نگو که خوانوادتو من ادم کردم. اونموقع است که میخای اول اونو بکشی بعد خودتو.

خودت اگه درامد داری میتونی بی منت بدی ولی از پول شوهر اصلا و ابدااااا

لطفا اگه امضامو میبینید دعا کنید دخترم زبون باز کنه.التماس دعا😔

من دوکیلومیوه میخرم برامادرم ازم قبول نمیکنه میگه حرامه باپول شوهرت خریدی خودت که کار نمیکنی

وقتی از بشریت متنفرید، پرستار نشید!وقتی از عالم طلبکارید، گارسون و مهماندار نشید!وقتی عاشق پول و دیوانه ثروتید، دکتر یا وکیل نشید!اگه ارث باباتون رو از مردم طلب دارید، مسئول یا مدیر نشید!والامگه مردم چه گناهی کردن 
1346