2733
2734
عنوان

دارم از غصه دق میکنم

277 بازدید | 22 پست

من همیشه حلقمو روی دراور میذارم و هیچ اتفاقی هم نمی افته ،چند شب پیش یکی از افراد خانوادم اومدم خونمون مهمونی  منم اصلا حواسم نبود به انگشتر یعنی مثل همیشه رو میز بود ،شب از خستگی خوابیدم فردا صبح متوجه شدم نیست همه جارو گشتم پیدا نشده هنوز ،کلی گریه کردم😭😭😭😭😭دارم میمیرم اینقدر حرص خوردم  چون برام مهم بود و فقط اونو داشتم ،اصلا محاله انگشتر از جاش تکون خورده باشه مطمئنم، احتمال داره برداشته باشن چه دعایی بخونم پیدا بشه اگه برداشته باشن با دعا میدا نمیشه؟؟؟

وااای خیلی حس بدیه

بپرس ازشون بگو ندیدین؟

بذار اگرم برداشتن بفهمن که متوجه شدی

ولی دعایی بلد نیستن برا گمشده

ولی بااین.وجود منم خیلی گم کردم ولی پیدا شده

ان شاالله پیدا میشه

دقیقاااااا همین مدلی حلقه من پارسال گم شد..یعنی یرداشتن..میدونم کی برداشت ولی مدرک نداشتم..میگفتم خون بپا میشد😐

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ان شاءالله پیدا میشه 

تا حالا موردی دیدی یا شنیدی ازشون که شک کردی؟؟ ده بار سوره توحید رو نصفه بخون بعد که پیداشد کاملش رو بخون 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2738

یه بار من حلقم رو گم کردم جایی گذاشته بودم گم شده بود کلی دنبالش گشتم گریه کردم جرات نمی کردم به همسرم بگم چند روز دنبالش گشتم یواشکی یه دفعه جلو همسرم گریه کردم دیدم رفت انگشتر رو برام آورد گفت چرا ميزاري دم دست این چند روز هم فهمیدم داری دنبالش میگردی ميخاستم تنبیه بشی جلو دست نزاری

حالا شما گفتی یاد خودم افتادم شاید همسرت برداشته خبر داره گم کردي

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
پیدا هم نشد دیدی که برداشتن؟

نه دیگه پیدانشد..قیمتش ۳میلیون میشد ولی ارزشش زیادبود کادوی تولدم بود..دوتاحلقه دارم. ازسرکاراومدم هردو رو گذاشتم ی جا..جایی که همیشه میذاشتم..ی نفر مهمون داشتم عصر..اومد ۳ساعتی موند بعدرفت.فردا صبح رفتم ازهمون جای همیشگیش بردارم دیدم بزرگه نیست..مطمعنم برداشته بود..

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2706