2737
2734

که برای روابط اجتماعی واعتمادبنفسشون هم موثرباشه.ممنون میشم راهنمایی کنید

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

بچم سه سالش بود بازی های هدفمند میبردمش و کلاس چه بسازیم چگونه بسازیم و آب بازی و. آرد بازی

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
الان ۶ ونیم هنوز داره میره....ولی موسیقی هم میره

ممنون جواب دادی عزیزم،خداحفظش کنه برات،من روپسرم خیلی حساسم دوس دارم یه کلاسی بره ارزششوداشته باشه وبعدبهش علاقمندبشه،باباشم موسیقی کارمیکنه😉دوس دارم اونم یادبگیره ولی میگم بزارم بزرگ شدخودش تصمیم بگیره هرچی دوس داره بره😊

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ممنون جواب دادی عزیزم،خداحفظش کنه برات،من روپسرم خیلی حساسم دوس دارم یه کلاسی بره ارزششوداشته باشه و ...

عزیزم

چقدر خوب که باباش موسیقی کار می کنه

من انقدر همه حالمو می گیرن که چرا انقدر هزینه می کنی ولی برای هوشش میبرم بچه با موسیقی خیلی مغزش  بهتر کار می کنه...ورزشم برای سلامتی وهوشش واجتماعی بودنش....پسرمن شطرنجم میره....😃😍

عزیزم چقدر خوب که باباش موسیقی کار می کنه من انقدر همه حالمو می گیرن که چرا انقدر هزینه می کنی ولی ...

موفق باشه،اینم جالب بودبرام مرسی واقعادوست جونی😍😘

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

چقدر پیشرفته اید😫من هنو پسرمو کلاسی نبردم و ۳ سال و نیمشه 

تازه دیروز براش بازیهای فکری و اموزش حروف الفبا گرفتم

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
چقدر پیشرفته اید😫من هنو پسرمو کلاسی نبردم و ۳ سال و نیمشه  تازه دیروز براش بازیهای فکری و امو ...

پسرتون چه مهارتهایی داره تواین سن؟

عزیزم چقدر خوب که باباش موسیقی کار می کنه من انقدر همه حالمو می گیرن که چرا انقدر هزینه می کنی ولی ...

چه موسیقی؟بنظرتون برای پسرمن که سه سالشه زوده بفرستم موسیقی؟

2706