2726
عنوان

تعيين جنسيت ني ني

1137 بازدید | 87 پست

ويار اصلا ندارم فقط زياد به خيارو نمك علاقه پيدا كردم قبلا اصلا دوس نداشتم هم شيريني ميخورم هم ترشي يعني به هيچ كدوم اصلا حالم بد نميشه به غذا فك ميكنم اصلا دلم نميخواد بخورم ،حالت تهوع فقط عصرا دارم كه انگار فشارمم ميوفته بي حال ميشم ،بالا كه اصلا نياوردم تو اين دو ماه به نظرتون ني نيم چيه؟؟؟

ب احتمال پسره

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

پسره

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

نمک زیاد نخور ورم میاری فشار بارداری میگیری خیییلی بده

سر بارداری اولم خیلی اذیت شدم الان اصلا سمته نمک و شوری  نمیرم

در سرزمینی که سایه آدم های کوچک بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است...
واقعا؟؟شما چه جوري بود ويارت؟؟؟

حدس زدم فقط. من الان 10هفتمه هر روز بالا میارم شدید

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

منکه تغریبن هفت هفتمه حالت تهوع اصلا ندارم،یوقتلی دلم سنگین میشه.قشنگ غذامو میخورم،از بادمجون و کدو سرخشده بدم میاد.دوغ خیلی علاقه دارم میخورم.

بنظرتون من بچم چیه؟

❤. نی نی تودلم پوچ بود😢😢❤
منکه تغریبن هفت هفتمه حالت تهوع اصلا ندارم،یوقتلی دلم سنگین میشه.قشنگ غذامو میخورم،از بادمجون و کدو ...

من از ۸هفتگی تهوع اومد.. دوغ هم قبلا نفرت داشتم ولی عاشقش شدم بچم دختر

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
به سلامتي رفتي سونو ؟؟؟اخه ميگن ادم سر دختر خيلي بد ويار ميشه 

اره من ویارم خیلی افتضاح بود از۸هفته شروع شد ولی حالتای شماروهم داشتم...عزیزم من نزدیک زایمانمه دیگ

خداجونم شکرت...ممنون بخاطر معجزه قشنگت بعد از ۵سال بهترین هدیتو تقدیمم کردی خدایا خودت نگهدارش باش(انشاالله قسمت همه منتظرا)
2706