2733
2734

موضوع نداشتن نیست.... خصاصته

میگن این همه کتاب واست خریدیم چی شد که حالا بخوایم پول مشاور بدیم

بگذریم..حالا اگه بگن برو هم عمرا برم....خیلی حرف شنیدم....دوستان ممکنه راهنمایی کنین با رتبه منطقه دو 25000 تجربی و 1300 زبان چه رشته هایی رو میتونم بیارم و آینده ی شغلی داشته باشه..  ممنونتون میشم...و اینکه  آزاد کدوم شهر ها میتونم پرستاری بیارم😧😢😳😭😖

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برو انتخاب رشته آموزش و پرورش ۳۰ تومن فکر کنم کتابارم بیخود خریدی از کتابخونه میگرفتی یا از دیوا ...

کجا باید برم؟؟مدارس ؟؟

تنه رود همهمه آب ، من پر از وسوسه خواب ،واسه رویای رسیدن، منه بی حوصله بی تاب.میونه باور و تردید ، میونه عشق و معما.با تو هر نفس غنیمت، با تو هر لحظه یه دنیا..با تو پر شور و نشاطم ، تو هیاهوی نگاتم..تو یه آواز قشنگی ، من تو آهنگ صداتم..مثل خنده رو لباتم ، مثل اشک رو گونه هاتم..تو رو میبوسم و انگار شاعر شعر چشاتم..دشت پونه های وحشی ، رنگ التماس و خواهش.موج خاکستری باد ، شعله ی گرم نوازش.. بیا گلواژه ی عشقو با تو همصدا بخونم..تو رو دوست دارم و ای کاش تا ابدبا تو بمونم
2728

اینجا یکی هست ۳۰۰ میگیره باز خودت حرف بزن باهاش شاید کمتر گرفت

mmmtsk

خودت تگ کن بلد نیستم من

این شماره مشاوره ست 

مشاور تحصیلی هم داره 

رایگانه زنگ بزن

۱۴۸۰

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
اینجا یکی هست ۳۰۰ میگیره باز خودت حرف بزن باهاش شاید کمتر گرفت mmmtsk خودت تگ کن بلد نیستم من ...

مرسی ... این ک من میخام برم کلا200ته..برا خوراک و پوشاک ریخت و پاش میکنن ..نوبت تحصیل من ک میرسه گدا میشن😢..

تاحالا انقد ازشون بدم نیومده بود..انگار من سر راهیم😭😭

2738
مرسی ... این ک من میخام برم کلا200ته..برا خوراک و پوشاک ریخت و پاش میکنن ..نوبت تحصیل من ک میرسه گدا ...

ناراحت نباش 

خدا بزرگه 

مال منم همینن

جای من بودی چیکار میکردی 

مدزسه نمیزارن برم 

تو خونه میخونم 

معلم خصوصی هم نمیگیرن 

سی دی اموزش هم نمیگیرن 

کتابم نمیگیرن 

فقط خودمم و کتاب درسی

پس من چی بگم

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند