2737
2734
عنوان

ناهار😊

418 بازدید | 28 پست

امروز خیییلی تاپیک دیدم...از اونایی که شکر خدا داشتن و سفرشون پر بود تا اوناییکه یکم دستشون خالی تر بود...سفره همتون پر برکت و عیدتون مبارک😊

دوست ندارم کلیشه ای بگم نون خالی و دل خوش از کباب بهتره...آرزو میکنم خدا جفتشو باهم بهتون بده ولی اول آرامش!راضی باشین و پرروزی ایشالا حال دل همتون خوب باشه بقیشو خدا میرسونه😉فکرشو نکنین بیاین واسه هم دعای خوب بکنیم خدا هم میبینه برکت به سفرمون میاره😊

عید خوبی داشته باشین!

یه روزی میاد که حال همممون خوب باشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من بعد 26 سال زندگی تازه امروز تو نی نی سایت فهمیدم بیشتر مردم رسم دارن عید قربان کباب بخورن 😄

مگر رسمه؟چه جالب

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
من بعد 26 سال زندگی تازه امروز تو نی نی سایت فهمیدم بیشتر مردم رسم دارن عید قربان کباب بخورن 😄

پس تاحالا چی فک میکردی 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2738
آره فک کنم آخه همه از کبابشون حرف میزنن امروز 🤔 

عجیبه

حتما چون قربونی میکنن کباب میخورن

قربون خودمون که خدا رو شکر ازین رسما نداریم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

والا منم تازه امروز شنیدم تا قبل هرچی دیدم این بود که اگرررر کسی گوسفند هم بکشه جیگرشو اونروز میخورن...کباب نه

یه روزی میاد که حال همممون خوب باشه...

دقیقا منم

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706