2726
عنوان

کسی بوده بعد زایمان مچ درد بگیره؟

2866 بازدید | 16 پست

سلامممم من سه چهار ماه بعد زایمانم مچ دست راستم درد میکرد‌..دردشم از روزی شروع شد که یه خونه تکونی اساسی کردم...بعد یکم خوب شد و الان یک ماهه دست راستم شدید و دست چپم یکم درد دارم...مثلا دیشب یه پاکت که توش فقط دوتا ساندویچه رو نتونستم  بلند کنم از شدت درد....کسی میتونه کمکم کنه؟

من از تو راه برگشتی ندارم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا چکار کنم؟ اخه من رژیم پروتین گاوی دارم...شیر و لبنیات نمیتونم بخورم جاش قرصشو میخورم

عزیزم کلسیم خارجی بسته فک کنم بالای ۲۰۰تومنه بگیر بخور البته قبلش با دکترت مشورت کن.به بچه ات شیرخشک مخثوص بده شیر خودت رو نده

اً
چجور درمانش کردی؟ تو نت نوشته باید بری دکتر ارتوپد

اب رو میزاشتم جوش میومد 

نیم ساعت میجوشید

بعد میزاشتم زیر پتو تا بخار اب دردم رو کم کنه

من اصلا نباید قرص مسکن میخوردم

بعد کم کم لبنیات رو شروع کردم و قرص کلسیم بهتر شدم

وای چه روزایی بود😒😒😒

اب رو میزاشتم جوش میومد  نیم ساعت میجوشید بعد میزاشتم زیر پتو تا بخار اب دردم رو کم کنه من ا ...

من منع لبنیات دارم

قرصم شبی دوتا میخورم ولی بازم درد دارم اصلا نمیتونم کارای خونمو بکنم یه تی میکشم جونم در میاد😭

من از تو راه برگشتی ندارم...
نمیدونم نه اگه داره هم من نمیفهمم ورم نشونه چیه؟

من بعدزایمانم مچ پاهام ودستام ورم کرد و بشدت دردمیکرد جوری ک نمیتونستم کارعابربانکمو ازتودستگاه دربیارم بعد معلوم شد روماتیسم دارم.من ورمام خیلی مشخص بود.ولی شما ان شااله چیزی نیست ولی ی دکتر برو

من منع لبنیات دارم قرصم شبی دوتا میخورم ولی بازم درد دارم اصلا نمیتونم کارای خونمو بکنم یه تی میکشم ...

ببین پودر سنجد بخور

روعن زیتون رو با فلفل سیاه قاطی کن بمال

روغن بادوم تلخ رو با دارچین قاطی کن بمال

عالیه

2706