2737
2734
عنوان

کیا علامت بارداری اصلا نداشتن؟؟

207 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها؛ من طبق اخرین پربودم؛ اواخر هفته  ۷ بارداریم؛ ولی تا الان هیچچ علامت بارداری مثل تهوع درد سینه؛ هیچی هیچی ندارم؛ خیلیییییی میترسم نکنه بارداری پوچ؛ دکترم ۲ شهربور سونو داده؛چیکاد کنم😫😫😫اگه پوچ باشه تا الان معلوم میشه؟

من ☺️

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ۹ ماهمه تا حالا نه تهوع داشتم نه ویار کردم

ربطی نداره

نهوع و ویار به شرایط معده و بدن مربوطه، همه مثل هم نیستن

انشالله تمام ۹ماه همینطور باشی

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
اصلا دل تو دلم نیست داغون دارم میشم اخه هیچییییی

بهتره کهههه اونجوری ن میتونی چیزی بخوری ن جایی بری همش مریضی اینجوری خیلی لذت میبری از بارداری

عاشقتمممم پرنسسم....دختر یکی یه دونمم
2738
یعنی هیچ علامتی نداشتی؟ هیچییی؟ من گفتم از چی نگرانم اخه

هیچی هیچی

طوریکه تا وقتی که سونو ان تی نرفتم تو شوک بودم که اصلا باردار هستم یا نه

الان که اخرشه فقط درد پا و .... دارم. اوایل اصلا علامت نداشتم

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2706