2733
2734
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 16606 بازدید | 992 پست
وای دقیقا😢😢 بابامم همین اینقد دوس دارم ی بار پرونده هاشونا بخونم

منم اون موقع ها خیلیاز داییم سوال میکردمو کنجکاوبودم ولی همش منو میپیچوند وبحث وعوض میکرد،دیگه منم بیخیال شدم.

پ.ن:فضولم خودتونید😄😄😄😄😐

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هرکس زندگیش یه جوره بعضیا کم محلی کنن شوهرشون بیشتر سمتشون میاد،ولی بعضیا محبت کنن وازین کلمات ...

😁😁😁😁😁😁😁چ خوب الان یکیشو میفرسم

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
نمیدونم چرا همش حس میکنم باید باش رسمی باشم دست خودم نیس بخدا.وقتیم میاد یهو اگ لم داده باشم صاف میش ...

واای همین کارارو میکنی بهت میگه بچه ای یا از عروسک خوشحال میشی ولی پلاکو خشک تشکر میکنی حرفای مهربانوجان خیلی خوب بود به همین بهانه پلاکو بگیر تشکر کن و بگو دوس دارم خودت بندازی گردنم و فلان سرد نباش 

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
2728
منم اون موقع ها خیلیاز داییم سوال میکردمو کنجکاوبودم ولی همش منو میپیچوند وبحث وعوض میکرد،دیگه منم ب ...

من نه سوال نمیکردم ولی هی میرفتم سراغشون اخرم دادو بیداد میکردن

الان بفرسم بیمارستان میتونه انلاین شه

نمیدونم،ولی مکانش خوبه،اگه از دیدن پیامت غش کنه دکتر وپرستار هست که به دادش برسه😄😄😄😂😂

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
واای همین کارارو میکنی بهت میگه بچه ای یا از عروسک خوشحال میشی ولی پلاکو خشک تشکر میکنی حرفای مهربان ...

😅😅😅😅😅😅 چ میدونم شب اومد میگم بهش حتمن

2738
ممنون گلم دایی بزرگم رفته ب دایمم گفته سرطان داره بزرگ شده و دکترا قط امید کردن داییم حالش بد شده ضر ...

کاش بهش نمیگفتن،اینجوری خیلی نا امید میشه،اخه سرطان اسمشم ترسناکه چه برسه به اینکه بدونی در گیرش شدی😖

عزیزم هرکس زندگیش یه جوره بعضیا کم محلی کنن شوهرشون بیشتر سمتشون میاد،ولی بعضیا محبت کنن وازین کلمات ...

میدونم عزیزم گفتم همش خوبه موافقم باهات جز اون دو دونه اصلا کلی میگم  آقایون چطور خوششون میاد یکی بهشون بگه گلم 

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
کاش بهش نمیگفتن،اینجوری خیلی نا امید میشه،اخه سرطان اسمشم ترسناکه چه برسه به اینکه بدونی در گیرش شدی ...

اره ب این دایی بزرگم میگیم مترسک اخه اصن احساس نداره هیچ احساسی توی وجودش نیس نامردی کرده گفته

من هرروز تو گوگل سرچ میکنم یه جمله عاشقانه براشوهرم میفرستم،،،،تو هم همین کاروکن،،،روزی یه دونه کافی ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂 ن ی روز در میون اثرش بیشتر ها😁😁😁

2706