2726
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 16606 بازدید | 992 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دیشب باش حرف نمیزدم اینقد قلقلکم داد حرف زدم خیلی پروعه میگم‌نکن کمرم درد میکنه با تعجب میگه چرا برا ...

مهسا تو هم کوتاه بیا خیلی قهر نکن محبت کن شوخی کن باهاش حرف بزن قربون صدقه ش برو شاید بهتر شه اینجوری فقط دارید اذیت میشید و زندگیتون میگذره بدون هیچ خوشی دیگه زنگیت اینه و با این مرد هر کار هم کنی نمیتونی بخای عوضش کنی فقط با محبتت خرش کن

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
2728
مهسا تو هم کوتاه بیا خیلی قهر نکن محبت کن شوخی کن باهاش حرف بزن قربون صدقه ش برو شاید بهتر شه اینجور ...

نمیدونم یکی میگه محل نزار قهر کن یکی میگه قهر کن اخرش چیکار کنم

زدم تو گوش مشکلات رفت با بزرگترش اومد  
مهسا تو هم کوتاه بیا خیلی قهر نکن محبت کن شوخی کن باهاش حرف بزن قربون صدقه ش برو شاید بهتر شه اینجور ...

من اصن محبت کردن بلد نیسم چیکار کنم حرف احساسی زدن بلد نیسم 

با کی میخای لج کنی؟؟ با خودت و زندگی خودت قهر کنی جواب میده میاد طرفت نه  اونم بدتر میکنه میخاد از راه زورگویی کار خودشو پیش ببره 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت هدیه ی زیبایی که بهم دادی   ۱۲٫۶٫۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد
با کی میخای لج کنی؟؟ با خودت و زندگی خودت قهر کنی جواب میده میاد طرفت نه  اونم بدتر میکنه میخاد ...

لج ن زنگ زد بریم بیرون گفتم ن اصن حوصلخ بیرون و نداشتم بد کردم؟

مهساجون والا توام خیلی سرد باش حرف میزنی گرم بگیر زندگیت بهتر میشه حالا زیادیم نگو مریضم هرروز بگی عادی میشه براش محبت کن چون نه محبت مادری دیده نه خواهرو پدروبرادر هرچند پدرمادرت به اندازه کافی محبت کردن ولی اوناجای خود و اینکه تو براش همه کسی و بهت وابسته س یکم زمان میخواد بعدش باهم مچ میشید

ازتون میخوام برام دعا کنید منم بزودی زود تیکر بارداری بزنم🤰🤱 سنم داره میره بالا 😔تو زندگیمون خیلی سختی کشیدیم😢 عاشق بچه‌ایم😍😘ما سال۱۴۰۳مامان بابا میشیم ان‌شاءالله😍👶🧒🧑
مهساجون والا توام خیلی سرد باش حرف میزنی گرم بگیر زندگیت بهتر میشه حالا زیادیم نگو مریضم هرروز بگی ع ...

اخه یه معذرت خواهی نمیکنه😕حداقل دلم خوش باشه

بخدا اون پرووو شده هی محلش گذاشتی این شده حال و روزت .حالا محل نزار ببین چطور میشه .اگه عادتش بدی و هی محبت کنی اونم دیگ واسش کتک زدنت عادی میشه .ینی چی  مگه زن بردس هی کتکش بزنی😠

میشه برای ظهور آقاامام زمان(عج) یه صلوات مهمونشون کنین؟🤗
2706