1147
1341
عنوان

دورهمی منو و دوستام

| مشاهده متن کامل بحث + 6120 بازدید | 634 پست
اره ب این دایی بزرگم میگیم مترسک اخه اصن احساس نداره هیچ احساسی توی وجودش نیس نامردی کرده گفته

منم بابا بزرگم سالهاپیش سرطان معده داشت،بهش هیچی نگفتن،گفتن ماله قلبته،عملش کردن ،خدارو شکر خوب شد،هنوز نمیدونه که سرطان داشته

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

گفتم دوست دارم عشق اول و اخر منی😅

پس نیفته از خوشحالی صلوات😄،کاش من اونجا بودم عکس العملش رو میدیدم☺

به قلبم معذرت خواهی بسیاری بدهکارم؛بخاطرتمامی روزهایی که.....گرفت،شکست،تنگ شد.....وکاری از دست من برنمی امد ...  
1350
منم بابا بزرگم سالهاپیش سرطان معده داشت،بهش هیچی نگفتن،گفتن ماله قلبته،عملش کردن ،خدارو شکر خوب شد،ه ...

خوش ب حالش کاش داییم خوب شه نباید میگف نامرد

هی خدا😔😔😔 ازت بدجور دلخورم
1334
خوش ب حالش کاش داییم خوب شه نباید میگف نامرد

فقط کاش نا امید نشه ونترسه.انگیزه وشجاع بودن خیلی مهمه،ایشالله که خوب میشن،امیدت به خداباشه

ایول خیلی باحال بود😄😄فقط استیکرا یکم اشتباه داشت،اونم به مرور درست میشه.افرین😚

میتونم به جرات بهت بگم که این پیامت رو عمرا پاک کنه،نگهش میداره یادگاری😄😄☺

1308

وای مهسا من تاپیکاتو میخوندم اینجافکر میکردم ازون دختر شیطونایی که هی خودشو براشوهرش لوس میکنه چقدر خشکی باور کن رگ خواب شوهدت همینه فقط بهش محبت کن همه چیز به مرور حل میشه

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام‌‌‌‌‌‌                                   یا رادَّ ماقَدْفاتَ : عمرهایبه سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!میشه برامون یک صلوات بفرستین زودتر خونه ی حیاط دار بزرگ بخریم
منم بابا بزرگم سالهاپیش سرطان معده داشت،بهش هیچی نگفتن،گفتن ماله قلبته،عملش کردن ،خدارو شکر خوب شد،ه ...

شیمی درمانی نشد؟؟ منم پارسال پدبزرگم تو یکماه فهمیدن سرطان داره و متاسفانه همه جایی بدنش زده بود و خیلییی دیر فهمیدن کبد کلیه قلب ریه همه جاش ریشه کرده بود فوت شد. شیمی درمانی هم نشد اونم هیچوقت ننفهمید مریضیشو گفتن ریه هات مشکل داره  

1335