2703
2553

سلام خوبین دوستان.بااینکه شوهرم خیلی مرد خوبیه ها.فکر میکردم نسبت به بارداریم خیییلی ذوق کنه.ولی خیلی عادی و حتی بد رفتار میکنه.احساس میکنم بهم بی محل شده.سرچیزای کوچیک دعوامون میشه.فکرمیکردم ذوق کنه بره مثلا یه لباسی برای بچه یا یه چیز کوچیک بخره ولی اصلاااا.خیلی ناراحتم.همش میگم کاش باردار نمیشدم

گاها طبیعیه. بزار یکم زمان بگذره دلش برا بچه لک بزنه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خودش دوست‌ داشت بچه داشته باشین؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2714
مردا تا بدنیا نیاد ذوق ندارن

اره شوهر منم همینطوریه .. 😳😳😳

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
همیشه تصورم این بود وقتی باردار بشم خیلی هوامو داشته باشه و حمایتم کنه ولی از قبل بدتر شده

بهش بگو این حرفارو

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2706