1351
1341

سلام خوبین دوستان.بااینکه شوهرم خیلی مرد خوبیه ها.فکر میکردم نسبت به بارداریم خیییلی ذوق کنه.ولی خیلی عادی و حتی بد رفتار میکنه.احساس میکنم بهم بی محل شده.سرچیزای کوچیک دعوامون میشه.فکرمیکردم ذوق کنه بره مثلا یه لباسی برای بچه یا یه چیز کوچیک بخره ولی اصلاااا.خیلی ناراحتم.همش میگم کاش باردار نمیشدم

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

مگه بچه نمیخواست؟

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏
1348

هیچ مردی هیچی نمیخره،چون منتظرن خانواده زن همه رو بخره

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر خوشگلم من و بابایی برای دیدنت لحظه شماری میکنیم 😍🤗 از طرف مامان پریسا و بابا امیر👪
همیشه تصورم این بود وقتی باردار بشم خیلی هوامو داشته باشه و حمایتم کنه ولی از قبل بدتر شده

بهش بگو این حرفارو

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سال پیش تو مدرسه یه معلم داشتیم که خیلی مسخره‌ش میکردیم، بیچاره هیچی نمیگفت. آخرین روز مدرسه بود،تو کلاس گچ رو برداشت فقط رو تخته یه بیت شعر نوشت و رفت:《 سنگ اگر کاسه زرّین شکند، ارزش سنگ نیفزاید و زَر کم نشود 》................... بماند که ما خیلی پشیمون شدیم😔 آخه بچه بودیم. ولی از اون روز من همیشه این شعر تو گوشمه. ☝️☝️☝️☝️قابل توجه کسایی که همه جا مخصوصا تو فضای مجازی یا نی نی سایت میخوان با تخریب دیگران خودشون رو بالا بکشن😏

توام زیاد حساس نشو روش ک حس کنه حساسیتتو اینجوری بدتره

بعدشم مثل قبل فقط ب شوهرت محبت کن طوری ک اون برات مهمتره خودش درست میشه

😍یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان بفرستید لطفا🙏😍
1308

شوهرمنم ذوق نکرد هیچ حرکت خاصی هم نبود تا اخربارداریم ولی بعد به دنیا اومدن همین که دیدش دیگه از دخترم جدا نمیشد نگران نباش درست میشه

دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ای هیچ تو بهر هیچ برهیچ مپیچ

فعلا تو شوکه.قبول نکرده پدر شده. شاید بچه تا ۳ ماهه بشه هنوز باورشون نشه.شمام بارداری حساس شدی فکر میکنی بد رفتار میکنه.مردام که احساساتشونو کم بروز میدن. نه دیگه کم مردی پیدا میشه بخواد ذوق کنه لباس بگیره کار بچه هاس. شوهر منم اینجوری بود نگران نباش.مردا ۲ زاریشون کجه

عزیز دلم وقتی شب میشه و تو چشمای نازتو میبندی و میری تو خواب شیرین دلم واست خیلی تنگ میشه.واسه خنده ی شیرینت واسه شیطونیات واسه صدای قشنگت.اون موقعست که میفهمم چقد دوست دارم و شدی تمام دنیام..
1335