2726
عنوان

تازه فهمیدم باردار هستم چکار کنم بچه ام موهای بدنش پرمو نباشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2396 بازدید | 38 پست
مامانم میگه تخم مورچه گیر بیار بکوب وقتی به دنیا اومد بزن جاهایی که نمیخوای موداشته باشه دیگه درنمیا ...

مگه مورچه تخم داره؟

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اللته میدونم ژن موثره اما شاید با تغذیه بشه کمی بر ژن غلبه کرد شنیدم ویتامین دی نباید تو بارداری زیا ...

عزیرم من بارداری اولم اصلا سبزیجات نخوردم .چون با معدم سازگار نبود .پسرم بور هست و کم مو.تا دوسالگی اصلا مو نداشت .

ولی بارداری دومم سبزیجات خیلی میخوردم .شنبلیله تو غذام میریختم تا بچه م پر مو بشه .واقعا هم پرمو شده .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2728

شکلاتی جان اگر این لطف رو در حق من بکنی و بپرسی امروز بهم بگی ممنون میشم من ادم مضطربی هستم و واقعا اینکه میبینم پسر اولم اینقدر پر مو هست ناراحتم میخوام هر کاری میتونم بکنم بچه دومم اینطوری پر مو نشه لطفا از عمه عزیزتون بپرسید بهم زود بگید و گرنه تا وقتی بچه بدنیا میاد من فکر همین هیتم و ناراحت لطف بزرگی در حق من میکنی 

خدایا خیلی مهربونی 

شماکه انگار بارداریتم یهو متوجه شدی یعنی دست خودت نبوده انگار

اونیکه قابل کنترله رو نتونسی کنترل کنی فرزندم

پرمویی جنیی داخل شکم رو چطور میخوای کنترل کنی وقتی هردوتون پرمویین؟

ولش کن بذار راحت باشه😁

شماکه انگار بارداریتم یهو متوجه شدی یعنی دست خودت نبوده انگار اونیکه قابل کنترله رو نتونسی کنترل کن ...

😂

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
2706