1373
1341

سلام دوستای گلم من تازه فهمیدم باردار هستم بچه اولم 3 سا و 2 ماهشه و پسر هست از بدو تولد پرمو بود حتی پیشانی و گوش الان هم خیلی پرمو هست من و پدرش هم پرمو هطتیم اما میخوام این بچه ام پرمو نشه مخصوصا اگر دختر باشه گناه داره میشه از تجربیات و اطلاعاتتون واسم بگید چکار کنم پرمو نشه بدنش 

خدایا خیلی مهربونی 

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

مامانم میگه تخم مورچه گیر بیار بکوب وقتی به دنیا اومد بزن جاهایی که نمیخوای موداشته باشه دیگه درنمیاره

فقط 46 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرتولد یکسالگی پرنسس مامان😍❤️                         لطفابرام دعاکنین خونه داربشم(ترجیحانزدیک مامانم اینا😂)
1379

این که دیگه دست تو نیست ژنتیکه و نمیشه کاریش کرد

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
1376
1378
اللته میدونم ژن موثره اما شاید با تغذیه بشه کمی بر ژن غلبه کرد شنیدم ویتامین دی نباید تو بارداری زیا ...

عزیرم من بارداری اولم اصلا سبزیجات نخوردم .چون با معدم سازگار نبود .پسرم بور هست و کم مو.تا دوسالگی اصلا مو نداشت .

ولی بارداری دومم سبزیجات خیلی میخوردم .شنبلیله تو غذام میریختم تا بچه م پر مو بشه .واقعا هم پرمو شده .

خدایا شکرت
1364