2726
عنوان

آره یا نه ؟

239 بازدید | 19 پست

در مورد اون چیزی ک تو ذهن منه شما حستون رو بگید 

تعداد رای : 26
نظرسنجی
آره
12
46%
نه
14
53%
توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من قبل اینکه بیام تو جوابم اره بود😂😂😂واقعا چررررررااااا😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
 ذهنت این ایا برم خونه مادرشوهر یا نه برم گوشت بخورم و قوربونی زهرم بشه یا بشینم.خونه فقط بوش ...

معلومه ک ن

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟

بذارین یچیز عجیب بهتون بگم

الان تو دیوار دیدم یکی زده بود گوشت گوسفند کیلیویی ۹۵ تومن

زیرشم نوشته بود تازه قربونی کردم😐

حاجی هم حاجی های قدیم

چرا مردم اینجور شدن اخه

خب میخای با عشقت بری بیرون کباب بخوری:|

ب نظرم لودگی کار قشنگی نیست

ب شما هم نمیاد

2706