2737
2734

چندبار تاپیک زدم و گفتم خودمو دوس دارم و این حرفا چندنفر بدجوری جبهه گرفتن

یا تو پستای بقیه هم اگه یه کامنت مثبت واسه خودم بذارم بهشون برمیخوره و لیچار بارم میکنن

واقعا دلیلش چی میتونه باشه؟

یعنی کسی که خودشو دوس داره باید لایق حرفای صدمن یه غاز بقیه باشه و کسی که میگه من زشتم و خودمو دوس ندارم باید با کامنت های مثبت روبرو بشه؟

تاسف اوره واقعا به کجا داریم میریم ما

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…

مثال بزن برامون

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقد خوب که خودتو دوس داری💚

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
2731
مثال بزن برامون

مثلا چندشب قبل از رژیمم میگفتم و اینکه چقد خوبه من میتونم نه بگم به غذا خوردن

یکی مسخرم کرد گفت از خودراضی

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738

خب عزیزم گاهی دوست داشتن خودتو بقیه چیزدیگه میبینن خودشیفته و مغرور ونمیدونم چی توداری میگی خودمو دوس دارم اونا فکر میکنن توفقط خودتو دوس داری😐تفاوت دارن

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

من عاشق خودمم

:)

بیاید فحش بدید   

خب اگه  با خودم.حال نکنم

که نمیتونم تو اجتماع حاضر شم

چون اونوق  همش خودمو دس پایین میگیرم

اجازه میدم بهم توهین کنن

همه موظفن عاشق خودشون باشن

بعد عاشق دیگران

دریایی از حرف
من خودمو اونجوری که هستم دوست دارم در واقعه عاشق خودمم وقتی کسی خودشو دوس نداشته باشه نمیتونه بقیه ر ...

چقد اسمت اشناست برام فکر کنم تو کاربری قبلیم دوست بودیم باهم😍😍

نبود ولی خودشیفته بودن بد هم نیست

خودمون رو دوست داشتن خوبه اما خودشیفتگی باعث غرور و خودبرتر بینی میشه

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2706