2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه اموزششم شنیدم هس دوس دارم یادبگیرم 

منم 😢😐

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
2738

وقتی دبیرستان بودم، دو تا همکلاس داشتیم که دوقلو بودن. تلپاتی داشتن اساسی. یعنی هر امتحانی میگرفتن ازمون اینا نمره هاشون تقریبا یکی بود، رتبه کنکورشون پشت سر هم. یعنی هر چی تو ذهن این بود تو ذهن اونم می گذشت   

یک پسر کنجکاو هستم.   بدبین نباشید، شاید عضویت من تو این سایت کمک کنه رفتار بهتری با جنس مخالفم داشته باشم.   

من و نامزدم اینجوریم ک مثن دلم چیزی بخاد یا مثن از ذهنم بگذره سریع برام میخره بدون اینکه بهش بگم یا مثن حرفی میزنم میگه وای خدا این حرفت همونی بود ک دوس داشتم جلو فلانی بگی یا مثن تو ذهنم میگم کاشکی بیاد ببینمش ۵ دیقه بعد دم خونمونه...

منم دوس دارم یاد بگیرم 😢😢😢😢😢😢

فک کنم اینا کلاس نرفته بودن که یاد بگیرن. شاید چون دوقلو بودن تلپاتی داشتن. 

یک پسر کنجکاو هستم.   بدبین نباشید، شاید عضویت من تو این سایت کمک کنه رفتار بهتری با جنس مخالفم داشته باشم.   
2706