2733
2734
عنوان

چيكار كنم تولدش خراب شد

863 بازدید | 27 پست

هركيو دعوت كردم يه بهونه أورده بود بعد شوهرم پيامارو تو گوشيم ميبينه يهو گفت واس من تولد نگيريا بعد من رفتم تو خودم يهو گفت به جهنم نيان اره كم خوبي كردم وأسشون اخه بعد گفت جشن نگير ٢تفره بگير ٢نفره عشق است بعد يكمي من گريه كردم اخه خيلي ناراحت بود گفت هر طور ميخواي بگير بجهنم كه نيان

حالا چيكار كنم بنظرتون بميرم براش ناراحت خوابيد اينم بگم روز تولد رو فهميد

٤نفر از مهمونام قرار بود بيان حالا من چيكار كنم بنظرتون 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کنکورو چیکار کردی استارتر???

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همون ۴ نفر بگیرین

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2728

والا تولد دونفره تو کافی شاپ دنج خیلی بهتر از دعوت کردن ادمهای بی معرفته 

سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود

اخیییییی واقعا ناراحت شدم براش......ولی ب نظرم کوری چششون ی 2 نفره خفن بگیرعکساشم بزارببینن یاتو خونه یابرید بیرون

به خودت کمی اهمیت بده.....وگرنه لابه لای زندگی ازبین میروی وهیچکس هم نمیفهمه  
2738

کیا مثلا گفتن نمیایم??

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
فدای تو بشم من آخه جشن دونفره عاشقانه مشکلش چیه که هزارنفر جمع شن بخورن برن؟

همونو بكو خَر بودم بخدا 

حالا اون ٤نفرو چيكار كنم ميگم خانوماشونو ناهار بگم يوقت به شخصين اونا توهين نشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همونو بكو خَر بودم بخدا  حالا اون ٤نفرو چيكار كنم ميگم خانوماشونو ناهار بگم يوقت به شخصين اونا ...

دور از جون.همونا که میانو پذیرایی کن انشالله سال دیگه اینطوری بنده خدا شوهرت ناراحت نشه.منکه عصبانی شدم

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
وایییی دلم واسه شوهرت سوخت..مهمونا کیا بودن؟

منم دلم از همون ميسوزه 

دوتا از پسر عمو هاش كه شوهرم براشون چيزي از برداري كم نزاشته 

دوسش كه شوهرم براش سنك تموم ميزاشت 

1
5
10
15
20
25
30
35