2726
عنوان

دختر شیطونم

141 بازدید | 8 پست

بچه ها من دخترم دوسالشه خودمم باردارم یکسره هرچی دم دستش باشه پرت می کنه صبح مه از خواب بلند می شه اول سراغ کشو لوازم آرایش و می گه کرم کرم و گریه می کنه و همه را می ماله و کثیف می کنه یا روازم آرایش و ادکبن هارا پرت می کنه 

خیلی نونه را بهم می ریزه به نظرتون چه کار کنم

دست خدا بالاتر از همه دست هاست

در اتاقتو قفل کن و بهش یه جوری بفهمون که باید با وسایلای خودت بازی کنی 

وگرنه جمعشون میکنم میبرم میدم به بچه های دیگه

یا میریزمشون دور

داداشه منم ۵سالش بود همش با لاکای من ور میرفت 

منم همینکارو کردم دیگه الان فقط با اسباب بازیای خودش بازی میکنه

به بچه ها زیادم آسون بگیری یهو میبینی سوارت شدن و لوس شدن هرچی بگی هم گریه میکنن

کلا از رو دلسوزی نزار هرکار دوس داره بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بهش اجازه نده بچه باید ازاد باشه ولی تا یه حدی  پسر من نهایتا یه کابینت قابلمه هام بود باهاش کار داشت که ازاد بود اما سراغ یه جاهایی اصلا نباید بره

باید بهش بفهمونی دست نزنه

ولی ریخت و پاش که دیگه عادیه مگه بچه بی ریخت و پاش میشه؟ من تازه داره پسرم یاد میگیره اتاقشو بریزه بهم نه کل خونه رو

اصلا میگن بچه ها با بی نظمی رشد میکنن نمیتونن نظم و مرتب بودن رو تحمل کنن کیف میکنن وسایلشون همه بریزه دورشون

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2728

اقتضاي سنش هست .... يه جوره ديگه سرگرمش كن من پسرم رو ميبردم توي وان حموم ابم باز ميزاشتم با كلي اسباب بازي ، قشنگ يكي دوساعت سرگرم ميشد خودمم دم در مينشستم حولسم بهش بود نيوفته ..... يا ميگفتم كدوما رو ميخواي(( كابينت  )) مثلا چند تا قابلمه و كفگير و.... غير از خطرناكها بهش ميدادم باهاشون بازي ميكرد 

كاربري قديميم " zho1==ژوان "بود  اما..... !!!!!!  مهم نيست اين نيز بگذرد
خب بهش اجازه نده بچه باید ازاد باشه ولی تا یه حدی  پسر من نهایتا یه کابینت قابلمه هام بود باهاش ...

انفاقا كنجكاوي اقتضاي سن بچه س هرچي بچه كنجكاوتر باشه در اينده باهوش تر و خلاق تر خواهد بود البته به شرطي كه دست و بال كنجكاويش رو نبنديم براي بچه بايد توضيح ساده اما واقعي داده بشه اين پريز برقه ، اگر بخوايم جارو برقي روشن بشه يا تلويزيون برامون كارتن پخش كنه اول بايد سيمش رو بزنيم به برق(( بعدم خودمون اينكارو انجام بديم)) ولي چون توي اين پريز اتيش هست خيلي خطرناكه ني ني ها اجازه ندارن بهش دست بزنن هروقت كاري با برق داشتن بايد حتما مامان بابا يا خاله مهد رو صدا بزنن 

انفاقا كنجكاوي اقتضاي سن بچه س هرچي بچه كنجكاوتر باشه در اينده باهوش تر و خلاق تر خواهد بود البته به ...

بله دقیقا ولی نه اینکه توی خونه هرچی گفت ما بگیم باشه بالاخره باید یه محدودیت هایی رو رعایت کنه واقعا بچه اصلا نباید سمت لوازم ارایش مادر بره. البته من برا پسرم ضد افتاب و عطر گرفتم از کرم مرطوب کننده منم میزنه من همیشه بهش جایگزین دادم برای همین سر دست زدن به وسایل اذیتم نمیمنه

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
بله دقیقا ولی نه اینکه توی خونه هرچی گفت ما بگیم باشه بالاخره باید یه محدودیت هایی رو رعایت کنه واقع ...

به نظر من نبايد وجود نداره بچه بايد بره سمت وسايل ارايش مادرش اما مادرش مياد براش توضيح ميده كه اين كيف وسايل ارايشه و مخصوصا خانمها خانم مثل من مثل خاله....با اينا خودمون رو خوشگلتر ميكنيم  ولي چون شما و بابا اقا هستين وسايل ارايشتون با من فرق داره شما بايد موهاتون رو شونه كنيد عطر بزنيد و ضدافتاب بزنيد..... اخرشم ميگم پس لطفا به وسايل شخصي من دست نزن (( كلا به پسرم ياد داادم به وسايل ديگران دست نزنه ....))

بله دقیقا ولی نه اینکه توی خونه هرچی گفت ما بگیم باشه بالاخره باید یه محدودیت هایی رو رعایت کنه واقع ...

تربيت ها مثل تفكرات متفاوته من هر روز و هر لحظه سعي كردم پسرم رو براي ٢٠ ساله ديگه تربيت كن پس بايد و نبايدي كه بهش ميگم بايد كلي باشه و فقط مخصوص الان و اين لحظه نباشه مثلا خيلي ها به بچه شون ميگن رفتيم خونه خاله فلاني نبايد با بچه شون دعوا كني يا بزنيش چون مامانش ناراحت ميشه بهت شكلات يا شيريني نميده خب اين از نظر من اشتباهه چون مقطعيه يعني مامان اين بچه ناراحت ميشه يه جا ديگه رفتيم ميتوني بزني چون ناراحت نميشن مادر عاقل به بچه ش ميگه كا بايد با همه مهربون باشيم كتك زدن و داد زدن اصلا كار خوبي نيست ما حق نداريم هيچكس رو كتك اگر با يه ني ني دعوامون شد و خواست كتك مون بزنه سريع دستش رو محكم ميگيريم و ميگيم برو اونور حق نداري من رو بزني بازم خواست بزنه محكمتر دستش رو ميگيريم و بعد با صداي بلند مامان بابا يا خاله مهد رو صدا ميزنيم ..... 

من اين مدل تربيت كلي رو بيشتر ميپسندم و بهش عمل ميكنم حالا ممكنه از نظر كس ديگه درست نباشه و....