2726
عنوان

نامه تایید برای سزارین

4414 بازدید | 37 پست

سلام ببخشید اگه نامه تایید بواسیر و شقاق از دکتر جراح داشته باشیم سزارین قبول میکنن؟بیمارستانم دوباره معاینه می‌کنه یا نه؟

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
قبول میکنن..ولی باید نامه اصلی رو از پزشک متخصصت داشته باشی.. ن بابا بیمارستان مگه بیکاره

واقعا

من ۳۶ هفتم شدیدا خونریزی دارم از پشت میترسم دوباره از زایمان طبیعی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا من ۳۶ هفتم شدیدا خونریزی دارم از پشت میترسم دوباره از زایمان طبیعی

نگران نباش عزیزم..بواسیر یکی از علائمی هست که به خاطرش زایمان طبیعی نمیکنن..

ایندفعه حتما با پزشک خودت هماهنگ کن.. 

🧡
2728
نگران نباش عزیزم..بواسیر یکی از علائمی هست که به خاطرش زایمان طبیعی نمیکنن.. ایندفعه حتما با پزشک خ ...

مطمئنید بخاطر بواسیر طبیعی قبول نمیکنن؟من شنیدم جون مادر یابچه درخطر باشه فقط سز قبول میکنن

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
اره بخاطر بواسیر زایمان قبلیم مردم زنده شدم

وای منم بواسیر دارم

الان یبوست اذیتت میکنه؟

گویند علی میزده صد وصله به کفشش،ای کاش دل خسته ی من کفش علی بود (میشه برای سلامتی امام زمان صلوات بفرستی)مرسی گل😍
مطمئنید بخاطر بواسیر طبیعی قبول نمیکنن؟من شنیدم جون مادر یابچه درخطر باشه فقط سز قبول میکنن

ن عزیزم..قبول میکنن..چون طبیعی فشار میاره و باعث بدتر شدن بواسیر میشه..بخصوص ک این خانوم خونریزی هم دارن..

زایمان طبیعی فشار زیادی روی اندام های بدن داره و به همین علت ضعیف بودن بیش از حد چشم هم مانع بارداری طبیعی میشه..

حتی ترس و فوبیای زایمان طبیعی و نامه گرفتن از متخصص روانپزشک و یا روانشناس هم باعث میشه شما رو به طریق سزارین زایمان کنن..

🧡
ن عزیزم..قبول میکنن..چون طبیعی فشار میاره و باعث بدتر شدن بواسیر میشه..بخصوص ک این خانوم خونریزی هم ...

چه خوب

البته خوبم نیست ادم سالم باشه خوبه

الان میدونم اون بیچاره چی میکشه خیلی درد داره

آره خیلی سخته..اما انشالله زایمان خوب و راحتی رو پشت سر میذارین ❤️

ممنون ان شاالله

افسردگی شدیدم دارم 

میترسم هیچکدوم قبول نکنن

البته دکتر خودم هست روانپزشک میترسم نامه نده

2706