2726

سلام کسی بیمه اختیاری داره 

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من

سلام عزیزم من شوهرم میخواد بینه اختیاری کنه 

میشه شرایطشو بگی ممنونت میشم

یامقلب القلوب والابصار،یامدبرالیل والنهار،یا محول الحول والحوال،حول حالنا الا احسن الحال🤲🤲🤲الهی امین
2728
اختیاری چیه؟ همون خویش فرما؟

نمیدونم میگه بیمه اختیاری 

منظورت اینه  که فقط دفترچه داشته باشی  یا برای بازنشستگی هم باشه؟؟

بازنشستگی میگن دفترچه درمانی نداره

ما بیمه تامین اجتماعی هستیم خودمون ماهانه پول می‌ریزیم تکمیلی هم سالانه می‌ریزیم

این بیمه اختیاری هست خودش هم از بیمه اجتماعی ولی دفترچه درمانی نمیدن وهر ۳ماه پول پرداخت میکنیم

سلام عزیزم من شوهرم میخواد بینه اختیاری کنه  میشه شرایطشو بگی ممنونت میشم

سلام

ماچندسال پیش بیمه شدیم.ماهانه پول میدیم.وبازنشستگیم داره .دفترچه تامین اجتماعیم داریم.

کلن بامشاغل آزاد فرقی نداره..

سلام ماچندسال پیش بیمه شدیم.ماهانه پول میدیم.وبازنشستگیم داره .دفترچه تامین اجتماعیم داریم. کلن با ...

عزیزم یعنی میتونیم دفترچه درمانی هم بگیریم بعد میگن هر ۳ ماه پرداخت کنیم

احتمالن خودتون سرانه درمانو قطع کردین.

عزیزم فعلا نرفتیم قرار پس فردا بریم فعلا بیمه نیستیم

2706