2726

توکل به خدا

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فقط راهی که خدا معرفی کرده.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
یه راه واسه خودکشی بگو

خاک به سرم شما هموني تاپيکت ترکید 

بابا اونجا کلی تایپ کردم بعد دیدم منفجر شد

فقط یه چیز فکر نمیکنی این طوری نشون میدی چه قدر ضعیفی بعد شما وقتی این دنیا با همه درداش رو نمی تونی تحمل کنی اون دنیارو میتونی ببین من مسلمون نیستم نگی اینم مذهبيه به نظرم فکر یه راه چاره باش 

مردن فقط کارت رو سختر میکنه 

هیچ مشکلی نیست تو این دنیا به جز مرگ حل نشه 

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
2706