2726
ازحقوقشون راضی نیستن؟زن داییتون از محیط کارش راضیه

خیییلی کم نسبت به حرصی که میخورن و زحمتشون هیچه هیچ

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
آخه میگن بری دبیرا رو روهوا میگیرن.. والا چی بگن..

اخه این چه حرفیه!

شما تمام ایندتو میخوای فدای علاقه ی احتمالی همسرت به شغل معلمی بکنی؟

تازه سوای اینکه این مطلبی که میگین درست باشه و لفظ "گرفتن" هم انتخاب مناسبی نبود . کلمات بهاری هم هست. 

اما به عنوان کسی که مادرش فرهنگیه بهت میگم که شغل خیلی اسونیم نیست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا هرجی. یعتی تو منتظری ببینی مردا چه شغلی دوس دارن بری اون شغل؟ عزیزم هیجکدوم برو جراحی زیبایی😂

اگه قراره یه زمان حقوق منو کلا یاقسمتی شوبگیره تصمیمم اینه شغل راحت انتخاب کنم که حسرت نخورم

اخه این چه حرفیه! شما تمام ایندتو میخوای فدای علاقه ی احتمالی همسرت به شغل معلمی بکنی؟ تازه سوای ا ...

میخوام واسه دندون پزشکی بخونم.امسال دبیری هم میارم.بینش موندم

2728
خیییلی کم نسبت به حرصی که میخورن و زحمتشون هیچه هیچ

میخوام پشت کنکوربمونم واسه دندون پزشکی.ازطرفی امسال هر پیراپزشکی ودبیری ومیارم.کع دبیری رو دوست داشم.مدام بهم میگن بری دبیری راحت زندگیتو شروع میکنی.جلومیوفتی 

میخوام پشت کنکوربمونم واسه دندون پزشکی.ازطرفی امسال هر پیراپزشکی ودبیری ومیارم.کع دبیری رو دوست داشم ...

دبیری نه 

منم بابام فرهنگیه میگه نه اما مامانم اصرار داره

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
اگه قراره یه زمان حقوق منو کلا یاقسمتی شوبگیره تصمیمم اینه شغل راحت انتخاب کنم که حسرت نخورم

🤦‍♀️ 

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
من که مامانم اصرار داره برو پرستاری ومامایی.اصلادوست ندارم.نمیدونم چکارکنم.بمونم یابرم.خیلی دودلم

مطمئنن بمون